Найефектніші види Парижа в кіно зібрали в одному відео

Really Dim створила відео, в якому зібрані усі неймовірні краєвиди Парижу з кіно. Робота триває три хвилини, та має свій своєрідний сюжет, специфіку розвитку дії.

Спершу перед глядачами постають десятки панорам міста, його вулиці, основні туристичні місця. Після цього ми бачимо безліч кав’ярень, затишних літніх майданчиків, овочеві та бакалійні крамниці. Далі спускаємось в метро.

І знову столики, вулиці, і головне, люди. Наступними у підбірці є кадри з дверима, а потім відразу краєвиди міста з вікон. Завершується відео прогулянкою містом з-за спин персонажів фільмів, та настанням ночі в Парижі.

Для створення цього відео використали безліч кадрів з різноманітних фільмів. При чому, зовсім не обов’язково, зі стрічок про Париж. Наприклад, чітко можна розгледіти кадри з картини «Початок» 2010 року Крістофера Нолана. Ми бачимо, як голові герої стрічки сидять на літньому майданчику кав’ярні, та як змінюється горизонт міста.

Звісно, у підбірці використовувались кадри та з фільмів, що традиційно вважаються класикою кіно про Париж. Тут не можна не впізнати кадри з романтичної комедії Жана-П’єра Жене «Амелі» (2001), драми Седріка Клапіша «Париж» (2008), мелодрами Річарда Лінклейтера «Перед заходом сонця» (2004) та фільму, що складається з 18-ти історій про прояви любові «Париж, я люблю тебе» (2006).

+