Сайт CutInsight.com зламали недоброзичливці

Друзі, багато хто з вас помітив, що з кінця лютого в роботі нашого видання CutInsight.com почалися збої. Причина цього полягала в тому, що сайт нашого ресурсу зламали недоброзичливці. Через це ми були змушені тимчасово перервати роботу видання.

Протягом двох тижнів наші програмісти напружено працювали над тим, щоб усунути всі неполадки, шкідливі коди й інші проблеми, через які CutInsight.com видавав численні помилки. Як тільки ми справлялися з однією проблемою – атаки недоброзичливців повторювалися, і система видавала нові збої.

Хто саме стоїть за цими підлими хакерськими атаками – ми вирахували. Знаємо їх IP-адреси та імена. Але відповідати їм такими ж цинічними методами ми не будемо. Благородство нам не дозволяє нападати на заздрісників і конкурентів подібним вульгарним чином. Замість цього ми зосередимося на нових публікаціях, адже інтерес читачів до нової важливої інформації для нас важливіший за війни з нашими недоброзичливцями.

Тож тепер, після такого непростого періоду, ми «повернулися на світлу сторону». І продовжили публікувати довгоочікувані публікації в звичайному режимі.

Просимо вибачення, що протягом цього непростого для нас періоду ми не могли вгамувати вашу спрагу до нових трейлерів і статей про найцікавіші фільми.

Протягом останніх двох тижнів наші автори продовжували писати нові тексти. Тож наразі, після реабілітації, ми відразу ж опублікуємо цілу низку класних статей. Слідкуйте за оновленнями!

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....