З ким поведешся: Головні ролі в серіалі виконають Ольга Жуковцева і Лілія Ребрик

Телеканал «1+1» працює над новим серіальним продуктом –  драмеді «З ким поведешся» з популярними українськими акторами в головних ролях.

В основі сюжету нової історії – доля інтелігентної та чуйної жінки Марини. Вона має затишну квартиру, що залишились у спадок від батьків, та чоловіка – успішного банкіра, якому присвятила себе, відмовившись від друзів та кар’єри.

Та одного дня чоловік приголомшує Марину звісткою про бажання розлучитись. Жінці складно звикати до самотності. А згодом доводиться шукати спільну мову з Галиною, яку Марина змушена тимчасово впустити до своєї оселі після того, як збила її машиною. Жінки ледь знайомі та абсолютно різні, але вже згодом Галина з усіх сил буде намагатись влаштувати особисте життя Марини. У пошуках жіночого щастя Галина та Марина зустрічатимуть гідних і доволі дивних залицяльників, зіштовхнуться з підступними ворогами та спробують вирішити свої внутрішні проблеми. З жінками також житиме 17-річна донька Галини, і перше кохання дівчини неабияк спантеличить усіх та спровокує нові проблеми.

Ольга Жуковцова
Ольга Жуковцова

У серіалі знімаються найпопулярніші українські актори. Так, роль Марини виконає акторка «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, а образ її подруги Галини втілить зірка «Великих Вуйок» Лілія Ребрик. У новій драмеді глядачі побачать зіркове подружжя Наталку Денисенко й Андрія Федінчика, зірку «Великих Вуйок» Інну Приходько та інших улюблених акторів, імена яких стануть відомі згодом.

Над виробництвом продукту працює команда «Art Forms Production».

Генеральним продюсером серіалу від «Art Forms Production» виступила Тетяна Гнєдаш. Виконавчий продюсер – Ілона Гребенюк, режисер – Міла Погребиська, оператор-постановник – Маркіян Канюка.

+