Триває кастинг для фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за повістю Кузьми Скрябіна

Кінокомпанія Star Media продовжує пошуки талановитих акторів на ролі у повнометражному фільмі «Я, «Побєда» і Берлін», в основу якого покладено однойменну повість музиканта Кузьми Скрябіна. Зйомки стрічки стартуватимуть наприкінці весни 2020 року. А вихід картини на широкі екрани запланований на грудень цього року.

Кастинг на головну роль у фільмі триватиме до кінця лютого 2020 року.

Вимоги до акторів:

  • Вік: 18-25 років (за сюжетом головному героєві 20 років)
  • Зріст: 175-198 см (будь-яка статура)
  • Вміння: гра на музичних інструментах і гарні вокальні дані

Для першого етапу кастингу кандидати мають підготувати відеозаписи, в яких буде їх візитівка українською мовою, а також запис співу і гри на музичних інструментах. Відео має бути викладене на YouТube або Vimeo.

Заявки на кастинг треба лишати виключно на сторінці сайту dzygamdb.com, що є базою даних українського кіно. Саме на цьому ресурсі згодом буде оголошено про подальший кастинг акторів на другорядні ролі у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін».

«Ми не намагаємось відшукати актора, який буде схожим на Кузьму зовні. Схожість світогляду, гумор, поведінка головного героя є пріоритетними в порівнянні з портретною схожістю. Ми розуміємо, що роблячи акцент на зовнішній схожості, можна втратити зміст. А для нас важливо, щоб саме за своїм внутрішнім світорозумінням актор відповідав прототипу Кузьми», — коментує продюсер фільму Олексій Терентьєв.

Фільмування стрічки проходитиме у Києві, Львові та Берліні. Разом із українськими акторами у стрічці зніматимуться і їх німецькі колеги. А саундтреками для картини стануть пісні Скрябіна, у виконанні як самого легендарного музиканта, так і сучасних артистів.

Синопсис:

В основу сюжету покладено реальні історії з життя Кузьми Скрябіна, що розгорталися на початку 90-х. Молодий музикант купує старий автомобіль «Побєда». Хлопець відправляється на автівці до Берліну, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». Діставшись до німецької столиці, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до Берліну сповнена шаленими і, разом із тим, кумедними пригодами.

Довідка

Жанр: пригодницька комедія

Режисер: Ольга Ряшина

Продюсери: Влад Ряшин, Артем Доллежаль, Олексій Терентьєв

Оператор: Дмитро Недря

Виробництво: кінокомпанія Star Media за підтримки Держкіно

Прем’єра: грудень 2020

ЧИТАТИ ЩЕ

Как сервировать стол: полезные советы

Полезные советы, как сделать праздничный стол не только вкусным и питательным, но и стильным, а также придать ему новогодней символичности. Сервировка Придерживайтесь единой стилистики. Цвета скатерти, посуды,...

3 декабря: какой праздник в этот день

Традиционно публикуем подборку праздников, которые приходятся на 3 декабря. Стоит учитывать, что с переходом на новый календарь многие церковные праздники теперь будут отмечать в новые...

«Барби», «Стражи галактики», «Люксембург, Люксембург» стали самыми популярными на MEGOGO

Медиасервис MEGOGO, лидер среди ОТТ-сервисов в Украине продолжает делиться рейтингом популярности контента среди пользователей платформы. Так, в 3 квартале 2023 года MEGOGO эксклюзивно транслировал бой...

Мама меня бьет: что делать

Семейные отношения между родителями и детьми могут быть сложными и иногда непонятными. Иногда в семьях возникают ситуации, когда дети сталкиваются с физическим наказанием со стороны...