Роман з детективом: серіал вийде на екрани 7 грудня

У понеділок, 7 грудня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться показ прем’єрних серій детективної мелодрами «Роман з детективом» виробництва компанії FILM.UA Group і каналу «Україна». 16-серійна картина розповість 8 історій сімейних драм, владнати які допоможе успішний детектив Лада Кошкіна.

Не так давно – слідчий поліції, охоронець, успішний приватний детектив, а нині власниця детективного агентства Лада Кошкіна береться за розслідування сімейних негараздів. Героїні доведеться розкрити історії подружніх зрад, з’ясувати причини складних стосунків з дітьми, допомогти клієнтам вирішити їхні суперечки через спадщину і багато іншого. Кошкіній доведеться стати не тільки слідчим і суддею, а й миротворцем, що вирішує конфлікти, утішником і другом. Але і в її особистому житті панує хаос, з яким слід розібратися.

Роль Лади Кошкіної в серіалі «Роман з детективом» зіграла акторка Євгенія Серебреннікова. За словами артистки, 9 років вона мріяла про такого персонажа, до того ж, характер героїні виявився дуже близький їй.

«Дізнавшись про роль, я відклала всі свої справи, тому що це саме те, про що я так давно мріяла! Лада Кошкіна – спортивна, з почуттям справедливості, з емпатією – все таке близьке мені. У неї є неймовірне бажання – зробити світ кращим, чеснішим. Але найбільше мене підкорило її почуття справедливості. Адже справедливість – це не ходити в шерензі, а коли ти розумієш, як правильно, але не забуваєш про себе, про свою сутність, не відмовляєшся від своєї цілісності, не йдеш у крайнощі – біле та чорне», – розповіла Євгенія Серебреннікова на знімальному майданчику каналу «Україна».

Роман с детективом
Роман с детективом

А ось Славі Красовській довелося попрацювати над своєю роллю – акторці потрібно було не тільки вжитися в характер адвокатеси, але і попрацювати над емоційною складовою персонажа.

«Моя героїня Вета за професією адвокат, але ми з режисером Оксаною Тараненко вирішили відмовитися від образу сильної жінки, яка, за логікою, повинна вибрати таку професію, і шукали її вразливі сторони. Незважаючи на те, що на роботі Вета зібрана і серйозна леді, в її душі багато розчарувань, недовіри і невпевненості – цю грань ми і шукали», – поділилася акторка Слава Красовська.

В одній із восьми історій з’явиться і популярний український актор Сергій Калантай. Артист зізнався – йому ця робота подарувала певний цінний досвід – він зміг вперше зіграти з деякими артистами, та й сама роль була особливо близька йому.

«Я граю дуже щиру людину з важкою трагічною долею. Він все життя кохав одну жінку, але не зміг її втримати. Був змушений виїхати на заробітки за кордон, там він одружився, але ось його дружина померла. А любов всього його життя продовжує жити в рідному місті, і він не може впоратися зі своїми почуттями. Це дуже чуттєвий і трагічний образ, який мені було цікаво втілювати для свого досвіду», – розповів Сергій Калантай на знімальному майданчику серіалу «Роман з детективом».

В ролях – Євгенія Серебреннікова, Петро Нестеров, Прохор Дубравін, Сергій Коршиков, Слава Красовська, Володимир Ковбель, Олександр Миронов та інші.

Лучшие сериалы в истории

Турецкие сериалы 2020: 10 лучших фильмов

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Режисери – Аліна Чеботарьова та Оксана Тараненко. Оператори – Костянтин Воробйов і Максим Баєв. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Віктор Мірський, Юрій Морозов, Олена Малкова, Анна Скок. Автори сценарію – Олег Приходько, Олена Ліпкан, Ольга Яценко, Наталія Рощина. Автор ідеї – Юрій Морозов.

+