Роман Луцький в новому трейлері комедії «Секс і нічого особистого»

У мережі з’явився новий трейлер української комедії Ольги Ряшин «Секс і нічого особистого». Відео з’явилося на YouTube-каналі дистрибюторської компанії UFD, яка випустить фільм в прокат 20 грудня.

«Секс і нічого особистого» – це проект компанії Star Media, який став одним з переможців пітчингу Держкіно і отримав фінансову підтримку держави.

Адаптацією канадського формату My Awkward Sexual Adventurе під українські реалії займався шоумен Сергій Притула та його група «Вар’яти-шоу».

Це історія про те, що коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Убитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на новорічні свята до свого друга Василя.

Після ночі обломів в стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супергероя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

Ключові ролі в картині виконали Роман ЛуцькийСторожова застава»), Сергій Притула, Анжеліка Ніколаєва та Наталія Мазур. А продюсерами виступили Юрій Мінзянов («Припутні») і Влад Ряшин.

Саундтреком фільму стала пісня Макса Барських «Напівроздягнена». Раніше музикант випустив кліп на цю композицію з кадрами з комедії.

У жовтні вийшов перший трейлер «Секс і нічого особистого». Він показав, як герой Романа Луцького розважався в нічному клубі.

+