Рідня
Рідня

7 грудня відбулася прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя жителів невеликого містечка під назвою Рідня і несподівані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення в рідні краї. Ролі в серіалі виконують популярні актори, зокрема зірка «Найгіршої подруги» Клавдія Дрозд, актриса «Великих Вуйок» Інна Приходько, актор фільмів «Черкаси», «Крути 1918» і серіалу «Доктор Віра» Євген Ламах.

Топ-5 цікавих фактів про серіал «Рідня»:

  1. В останній знімальний день знімали першу і останню сцени серіалу. За сюжетом, між цими подіями – 10 років. Тому у гримерів було завдання за один день повернути час назад і омолодити всіх головних героїв на 10 років.
  2. Колеги по знімальному майданчику прозвали виконавця ролі Мухи Євгена Ламаха «Зломахом», адже актор ламав практично весь реквізит, до якого торкався. Вічно зламаною була машина його героя Мухи, а одну зі сцен актори навіть догравали з проколотою не за сценарієм шиною.
  3. Під час знімального процесу було витрачено понад 50 літрів антисептиків.
  4. У Станіслава Боклана в серіалі є пікантна сцена, а його персонаж меркантильного місцевого чиновника постійно говорить зменшувально-пестливими словами.

5. Головними музичними темами в серіалі стали хіти MONATIK і гурту 5’nizza. Також музичним оформленням серіалу стали композиції ТІК, Ляпіса Трубецького та гурту Агонь.

За сюжетом ліричної комедії «Рідня», яка є українською адаптацією серіального формату «Корни», Артема Короленка, успішного і безпринципного менеджера великої компанії, всупереч його волі відправляють у відрядження в маленьке містечко Рідня. Нове завдання шефа для нього не важче попередніх, але на цей раз Артему доведеться зустрітися з теми, з ким виріс, і піти проти тих, хто його по-справжньому любить. Тому що Рідня – це його мала батьківщина. Чи розтоплять сімейні цінності зачерствіле серце Артема або він все ж зрадить своїм, щоб втриматися на кар’єрних сходах – вже сьогодні в новому серіалі «Рідня» на «1+1».

Ролі в комедії «Рідня» також виконують: зірка драмеді «Найгірша подруга» Клавдія Дрозд, актриса «Великих Вуйок» Інна Приходько, актор фільмів «Черкаси», «Крути 1918» та серіалу «Доктор Віра» Євген Ламах, Олена Узлюк, Гавриїл Федотов , Валерій Астахов, Олексій Череватенко, Леся Самаєва, Олексій Смолка, Олена Олару, Катерина Кістень і інші.

Над створенням продукту на замовлення «1+1» працювала компанія «SPACE Production».

Лучшие сериалы в истории

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Продюсерами серіалу від каналу «1+1» виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва і Дарина Жукова. Генеральні продюсери від «SPACE Production» – Дар’я Легоні-Фіалко та Катерина Ласка рі. Режисер-постановник – Сергій Щербін, оператор-постановник – Антон Вербін.