Рената Литвинова представила тизер свого нового фільму «Північний вітер»

Похмура казка Ренти Литвинової “Північний вітер” отримала тизер. На широкі екрани картину планують випустити 26 листопада.

Фільм обіцяє не відразу розкрити глядачеві свої секрети, показуючи вигаданий світ з елементами фантастики, де Кремль стоїть посередині лісу, а в добі є зайва година. Члени впливової родини мають майже безмежну владу, але незабаром все починає валитися, правда, в трейлері до кінця не розкрили причину цього явища. У будь-якому випадку, глядач зможе побачити елементи комедії, драми, фантастики і навіть трилера в одному заплутаному сюжеті на тлі засніжених пейзажів.

“Це був чарівний час, коли панував великий матріархат: жінки впливового клану правили на території Північних полів і жили в очікуванні любові. Вони були всесильні, і будь-яке їхнє бажання виконувалося, але в одну мить все змінилося і почався хаос…” – пояснено текстовою частиною до ролика.

Литвинова – режисер, сценарист, співпродюсер і виконавець однієї з головних ролей. Композитор – Земфіра. Оператор – Олег Лукічов, який знімав “Юріїв день”, “Зелений театр у Земфірі”, “Марс” і Garpastum.

В ролях: Антон Шагін, Софія Ернст, Галина Тюніна, Світлана Ходченкова, Тетяна Пілецька, Микита Кукушкін, Уляна Добровська, Максим Суханов.

Раніше вийшли трейлери сюрреалістичного фільму «Я подумую з усім цим покінчити» від режисера Чарлі Кауфмана і нетиповою супергеройський картини «Фріки – ти одна з нас».

+