«Пила 6» напиляла грошей

Вакцини продовжують прищеплювати, маск овий режим скасовується або послаблюється і касові збори в Північній Америці починають наближатися до свого максимального потенціалу наскільки це можливо, враховуючи, що майже 40% театрів у США і Канаді залишаються закритими. І це напередодні літнього сезону блокбастерів, який офіційно стартує в кінці цього місяця. Як і очікувалося, страшилка з Крісом Роком Пила: Спіраль (Spiral: From the Book of Saw) посіла перше місце з 8,73 мільйона доларів з 2811 кінозалів. З них мільйон доларів був отриманий з широкоформатних театрів IMAX. Дебют сиквела «Пила номер шість» став найудалішим для фільму жахів з часів минулорічного фільму Людина-невидимка, який у лютому 2020 року зібрав 28,21 мільйона доларів на дебют, за місяць до того, як пандемія обрушила кінопрокат.

Переможець минулих вихідних, фільм студії United Artists Гнів людський (Wrath of Man), знизив збори на 55% в свій другий вікенд і посів друге місце, зібравши 3,74 мільйона доларів. Загальний збір екшену Гая Річі-Джейсона Стейтема склав 14,6 мільйона доларів після десяти днів у прокаті. Третє місце зайняв Ті, хто бажає мені смерті (Those Who Wish Me Dead) студії Warner Bros. Цей новий трилер Анджеліни Джолі, зараз одночасно доступний на платформі HBO Max. Зоряна сила Джолі явно не змогла подолати мляву маркетингову кампанію для «живого» прокату, яка привела до слабкого дебюту в 2,8 мільйона доларів з дуже широкого показу на 3188 екранах.

Винищувач демонів пересунувся на 4-е місце в свій четвертий вікенд, зібравши 1,85 мільйона доларів, і на сьогоднішній день заробив 42,03 мільйона доларів. Райян і останній дракон замикає п’ятірку лідерів з 1,72 мільйона доларів. Фільм студії Disney «впав» всього на 10% в порівнянні з минулими вихідними. Загальний збір фільму зараз становить 46,12 мільйона доларів після 11 тижнів прокату в кінотеатрах Північної Америки. Шосте і сьоме місця дісталися двом картинам студії Warner Bros., Годзилла проти Конга і Mortal Kombat, які, в сьомий і третій вікенди заробили відповідно 1,46 мільйона доларів і 1,32 мільйона доларів. Загальний збір в США і Канаді становить 95,01 мільйона доларів для Годзілли і 39,91 мільйона доларів для Mortal Kombat.

За кордоном картина така: Пила: Спіраль зібрала 3,3 мільйона доларів в 16 країнах, включаючи Мексику, Росію + СНД, Австралію і Південну Корею, де фільм зайняв перше місце. Ті, хто бажає мені смерті зібрав 2,8 мільйона доларів в 33 країнах, в результаті чого світові збори фільму склала 4,3 мільйона доларів. Лідером за зборами картини була Австралія, де трилер посів перше місце з 981 тис. доларів. За кордоном збори Гніву людського виросли до 41,4 мільйона доларів після пристойного дебюту в 18,5 мільйона доларів в Китаї. Глобально картина тепер заробила 56 мільйонів доларів.

+