Пік страху: опубліковані нові кадри з жаховичка

Представляємо вашій увазі нові кадри “Піка страху” – вкрай очікуваного трилера з елементами хорору від українського режисера та сценариста Станіслава Капралова і продюсера Сергія Лавренюка. Виробництво –  Solar Media Entertainment.

Увага в цій добірці фокусується в першу чергу на протагоністах, щасливій і закоханій парі –  Мії (Іванна Сахно) та Максі (Алекс Гафнер), які вирішують провести канікули у величних горах Грузії, але стикаються з непереборною перешкодою в особі загадкового “вершника у чорному”. Перший погляд на якого ми також раді надати в сьогоднішній підбірці.

Крім того, творці стрічки активно використовували релігійну та містичну символіку в своєму фільмі, віддаючи тим самим данину як грузинської традиції, так і мотивації антагоніста.

Пик страха

З цим пов’язаний цікавий випадок на зйомках фільму: Станіслав Капралов ввів до сценарію культове зображення “Мадонни з немовлям”, яке повинно було з’явитися в лобі готелю, куди заселяються головна героїня та її коханий.

Пик страха

У той же час, знімальна група ніяк не могла знайти потрібний старий будинок в горах для однієї із сцен фільму. Далеко в горах режисер побачив обриси кам’яних будівель.

Пик страха

Коли команда досліджувала цю місцевість, вони виявили унікальні будівлі, яким більше 300 років і в яких ніхто не жив більше 30 років. В одному з покинутих будинків група натрапила на кімнату зі збереженими предметами старовини. Це були старовинні ікони, гончарні вироби, саморобна піч.

Більш того – в цьому будинку стояла стара дерев’яна тарілка, на якій була зображена “Мадонна Літта” – та сама картина, яку режисер ввів до фінальної версії сценарію.

Пик страха

Українсько-голлівудський проект “Пік страху” окрім США, України, Польщі та країн Азії також побачать глядачі Великобританії.

З цієї нагоди постійний автор британської “The Guardian” Леслі Фелперін опублікувала рецензію на фільм, назвавши його “сезонним трилером, який зігріє душі фанатів переляку”, а також зазначила його “вражаючі локації, сильне використання звуку і захоплюючих образів”.

Триллер “Пік страху” з Іванною Сахно в головній ролі запланований до старту в українських кінотеатрах вже 28 січня.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...