Продюсерка серіалу «Чорнобиль» зніме фільм про Ігоря Сікорського

Сценарій фільму з робочою назвою Mr. Helicopter / «Містер Гелікоптер» заснований на біографії винахідника Ігоря Сікорського.

Стрічка розповідає історію неймовірно амбітного інженера та підприємця, що в період з 1938 по 1945 рік разом з однодумцями працював над удосконаленням інноваційної машини – гелікоптера.

Еміграція, особисті проблеми та, навіть, закони фізики стають у них на шляху. Проте, винахід, здатний врятувати мільйони життів у найскладніших кліматичних умовах, вартий того, аби за нього відчайдушно боротися.

Режисером та автором ідеї стрічки виступив Сергій Чеботаренко, відомий своїми рекламними роботами для міжнародних брендів, зокрема Honda, Volkswagen, Subaru, Socar, Lenovo, Elle та інших. Стрічка стане другим повнометражним проєктом режисера після спортивної драми «Пульс», яка теж заснована на реальнiй бiографii.

«Я завжди мріяв відкривати такі Великі історії світові. Саме тому героїнею мого попереднього фільму стала українська чемпіонка Оксана Ботурчук. А головним героєм цього фільму – iнженер Ігор Сікорський, який народився у Києві та навчався у Київському Політехнічному Інституті, що тепер носить його ім’я. Людина, винаходи якого назавжди змінили життя людей у всьому свiтi та нашу з вами історію. Дуже важливо, що вже зараз на етапі препродакшна ми розуміємо, що мова фільму англійська. Для того, аби історію геніального українця побачило якомога більше людей у всьому свiтi», Сергій Чеботаренко, режисер.

Виробництвом фільму займатиметься продакшн Radioaktive Film, який раніше працював над серіалом «Чорнобиль», документальною стрічкою «Нурієв» для Universal Pictures, а також 4 і 5 сезонами найуспішнішого французького телевізійного серіалу останніх років Le Bureau des Légendes / «Бюро легенд» для Canal +, який став одним із найпопулярніших європейських серіалів 2018 та 2019 років.

«Наш продакшн вже працював над великими проєктами для всесвiтнього кіно. Ми допомогли зняти “Чорнобиль” для HBO, який викликав дуже великий резонанc і отримав престижні міжнародні нагороди. Проте, наша команда завжди плекала амбіції зняти щось “про своє”. Тому, коли Сергій поділився задумом стрічки про Сікорського, я побачила неймовірний потенціал в цій картині. Я вірю, що цей фільм може прославити Україну, відкрити світові її можливості та талановитих людей минулого й сучасності», Євгенія Яцута, співзасновниця та виконавча продюсерка продакшн-компанії Radioaktive Film. 

Продакшн Radioaktive Film працює на міжнародному ринку з 1998 року. За цей час командою були створені тисячі проєктів, від рекламних роликів для Apple, Diesel, Nike, X-Box, BMW, Mercedes, Audi та багатьох інших міжнародних брендів, до музичних відео для Сoldplay, Twenty One Pilots, HURTS, MØ, Rag’n’Bone Man тощо. Здобуто понад 20 Каннських Левів та інших найпрестижніших нагород, зокрема MTV Music Awards, British Arrow і тд. Серед інших нагород – 2 Golden Globes, 10 Emmy Awards та премії BAFTA TV, які отримав «Чорнобиль» як найкращий мінісеріал, 4 нагороди L’Association des Critiques de Séries (премія Європейських кінокритиків для телевізійних стрічок) серіалу «Бюро Легенд» / Le Bureau des Légendes, Shots Awards 2018 в номінації «Найкраща продакшен сервіс компанія у світі», D&AD Awards 2020, численні British Arrows Awards, UK MVA, MTV MVA та нагороди Сiclope – міжнародна премія, що відзначає якість втілення креативних ідей.

Країна: Україна

Виробництво: Radioaktive Film

Хронометраж: 90 хв

Мова: англійська

Жанр: біографія, екшн

Продюсери: Євгенія Яцута, Сергій Чеботаренко

Режисер: Сергій Чеботаренко

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...