Продюсер Анна Паленчук запустила подкаст про кіно «Без попкорну»

Щороку подкасти стають дедалі популярнішими у світі. Слухачі обирають прослуховування аудіоконтенту під час занять спортом, прибирання чи подорожей. У 2020 році адміністрація Пулітцерівської премії заснувала нову категорію нагороди у сфері журналістики — її вручатимуть за аудіоматеріали, зокрема подкасти.

Анна Паленчук, українська кінопродюсерка та сценаристка, запускає перший подкаст про кіно- та телеіндустрію, де буде спілкуватись та дискутувати з відомими гравцями галузі, які розповідатимуть про найгучніші кіно та телепроєкти. Подкаст «Без попкорну з Анною Паленчук» буде цікавий і професіоналам, і пересічним слухачам, які бажають дізнатися більше про розвиток кіно й телебачення в Україні.

«Рік я прожила в Канаді й застала бум подкастів. Кожен день я слухаю декілька подкастів американських колег, які активно обговорюють американську і світову кіноіндустрію, адже ми живемо в непростий трансформаційний час, коли ніхто не знає що на нас чекає. На мою думку, саме зараз час активно обговорювати не тільки досягнення нашої галузі, а й майбутнє, зокрема як буде розвиватися кіно і які проєкти на нас чекають», – коментує Анна Паленчук.

Першим гостем нового подкасту стала Наталія Ворожбит — сценаристка, режисерка, шоураннерка. Найуспішніша українська сценаристка розповіла про свій унікальний досвід роботи над одним із найрейтинговіших серіалів країни «Спіймати Кайдаша» (СТБ). Подкаст було записано дистанційно, згідно правил та умов перебування на карантині.

Наступними гостями стануть Олексій Гладушевський, креативний продюсер StarLight Originals (продюсер серіалу «Перші ластівки», «Новий канал»), Ахтем Сеітаблаєв, актор та режисер, та Павло Сушко, народний депутат України, який активно займається нормативною базою кіногалузі та працював над успішним вступом України в Єврімаж, європейський фонд підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт.

Партнер подкасту: Українська кіноакадемія.

Візуальний стиль: Олександр Грехов.

Довідка.

Анна Паленчук – сценаристка, продюсерка та засновниця кінокомпанії 435 Films. Член Української Кіноакадемії. Створює повнометражні художні та документальні фільми, організовує освітні та соціальні кампанії, спеціалізується на копродукції та міжнародній співпраці. Наразі навчається у Vancouver Film School та Langara College в Канаді, активно займається розробкою сценаріїв. Продюсерка таких фільмів, як «Рідні» Віталія Манського, «Заповідник Асканія» Андрія Литвиненка, «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка, «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та ін. У 2020 році на Берлінському кінофестивалі у програмі Berlinale Special був представлений повнометражний фільм Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва «Номери», продюсеркою якого також виступила Анна.

+