Прем’єра серіалу «Майже вся правда» відбудеться 17 жовтня

У суботу, 17 жовтня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра нової 4-серійної картини «Майже вся правда» виробництва компанії «Українська Продакшн Студія».

Анна Сотникова – відома адвокатеса з розлучень, яка виступає виключно на стороні жінок. Це рішення вона ухвалила після власного важкого розлучення через зраду чоловіка Олега – також відомого адвоката. Олег не хотів відпускати Анну, але, коли це все ж сталося – залишив її без засобів для існування і ледь не відібрав їхню єдину маленьку доньку Женю.

З тих пір минуло багато років, Женя виросла, а Анна не тільки встала на ноги, але і заслужила репутацію суперпрофі, викривши махінації десятків чоловіків, які намагалися під час розлучення обібрати своїх дружин. Але раптом у житті жінки починається чорна смуга, і їй доводиться захищати власну доньку.

«Відверто – з 2017 року це найкращий сценарій і історія, з якою мені довелося працювати! – каже режисер-постановник фільму Павло Тупик. – Приголомшливий акторський склад, про який можна було мріяти. Світ може піти з-під ніг будь у кого. Так і у нашої героїні, яка уявити не могла, що може статися в її житті і житті її доньки. Хто і навіщо намагається їй насолити або помститися? Ми зробили все можливе і неможливе, щоб глядач із нетерпінням чекав розв’язки історії і в фіналі фільму затамував подих і «Ахнув»!»

У фільмі знімалися Аліна Сергєєва, Сергій Стрельников, Анна Сердюк, Ірина Новак, Олексій Нагрудний та інші актори.

Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом картини займалася компанія «Українська Продакшн Студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області в 2020 році.

+