Потурбуйтеся про своїх близьких: страхування життя — це інвестиція у спокій

Події останніх років (пандемія, воєнні дії на території України) змусили багатьох людей замислитися про те, наскільки життя та добробут залежать від зовнішніх обставин. А також багато хто зрозумів, що найголовніше — це турбота про близьких. Про те, які фінансові інструменти існують для того, щоб забезпечити спокійне життя собі та своїм рідним під час розвитку негативних життєвих сценаріїв, розповімо в цій публікації.

Чи можна зберегти фінансову стабільність у кризових ситуаціях

Відповідь на це питання дає система страхування. Звернувшись до послуг потужних і надійних компаній, людина зможе:

  • оформити страховий поліс і захистити власне майно (будинок, автомобіль);
  • не турбуватися про те, де вона буде лікуватися та за які кошти, якщо захворіє (для цього потрібно оформити медичне страхування);
  • забезпечити для себе стабільний дохід, коли вийде на пенсію.

Наприклад, страхова компанія «УНІКА» допомагає своїм клієнтам відчути стабільність у нашому непевному світі, пропонує різноманітні програми страхування життя, здоров’я, майна. Обравши один або декілька полісів у цього найбільшого представника українського страхового ринку, українці зможуть долучитися до 15,5 млн клієнтів СК «УНІКА», які живуть у 18 країнах Європи та відчувають себе впевнено.

Як працює інвестиційне страхування життя

Сутність цього фінансового інструменту полягає в поєднанні страхового захисту (наприклад, забезпечення якісного лікування та реабілітаційних заходів) з можливістю накопичити кошти за допомогою інвестицій.

Оформивши такий договір у надійній страховій компанії, людина може:

  • застрахувати власне життя. Рідні та близькі отримають компенсацію в разі передчасної смерті застрахованої особи;
  • накопичити певну суму на навчання своїх дітей, на придбання дому та на інші цілі. У таких випадках страхова сума повертається, коли закінчується термін дії договору;
  • вигідно інвестувати свої гроші. Надійні страхові компанії (наприклад, СК «УНІКА») пропонують своїм клієнтам оформити договори на 5–20 років і при цьому гарантують ставку прибутковості до 4% річних у валюті та інвестиційні бонуси. У жодній банківській депозитній програмі немає таких умов.

Отже, людина, яка обрала програму накопичувального страхування життя, забезпечує для себе та своїх близьких спокій у фінансовому плані.

Чи можна заздалегідь подбати про якісне лікування

Програми страхування життя в Україні (https://uniqa.ua/private/life/) від провідної компанії «УНІКА» забезпечують не тільки вигідні інвестиції, а й доступ до якісного медобслуговування.

Оформлення добровільного медичного страхування до полісу страхування життя є гарантією того, що застрахованій особі своєчасно буде надана:

  • амбулаторно-поліклінічна допомога;
  • лікування в стаціонарі, у тому числі планове;
  • невідкладна стоматологічна допомога в межах страхової суми.

При цьому людині, при загостренні стану здоров’я, не треба буде турбуватися про те, як знайти лікаря, де взяти гроші на лікування та на оплату медикаментів. Цими питаннями займатимуться працівники Служби асистансу від страхової компанії.

Існує ще один вид страхування, який сприяє захисту людини від несподіваних негараздів зі здоров’ям (травм, настання інвалідності тощо). Це страхування від нещасних випадків. За умовами договору застрахована особа має право отримати компенсацію в розмірі від 1 до 200 тис. грн, яку може витрати на лікування, реабілітацію та інші відновлювальні заходи.

Отже, різноманітні страхові програми від провідних компаній України можуть гарантувати людині спокій у наші складні нестабільні часи.

+