Потап виконав роль у серіалі «Рідня»

Вже скоро на «1+1» відбудеться прем’єра нового комедійного серіалу «Рідня» із зіркою драмеді «Найгірша подруга» Клавдією Дрозд у одній із головних ролей. Глядачі зануряться у життя мешканців маленького українського містечка, яке змінилось після повернення столичного бізнесмена Артема до рідних країв. Ролі в серіалі грають вже улюблені актори аудиторії «1+1» та популярні зірки. Зокрема, відомо, що у проекті знявся український продюсер, артист на шоумен ПТП (Потап).

«Мій герой – бізнесмен, якого дуже драйвить можливість захопити левову частку бізнесу, – говорить ПТП. – Він постійно займається саморозвитком і нав’язує це все своїм співробітникам. Скоріш за все, це збірний образ усіх діячів, яких в інтернеті велика кількість. Я сам такий, до того ж знаю багато подібних бізнесменів, коучів, замотивованих людей, які готові робити все, коли їх щось драйвить. Тому мені було легко вжитися в цю роль. Але мій персонаж – антигерой,  який бореться за матеріальне. А я у своєму житті намагаюся робити все заради добра та радості».

Також, за словами ПТП, на майданчику серіалу зібралась приголомшлива команда акторів, операторів, режисерів та інших членів творчої групи: «Всі працювали на дуже високому рівні, в теплій атмосфері, тому я впевнений, що серіал вийде суперкрутий. Мені постійно нагадували, чого саме чекають та підказували, як побудувати свого персонажа – завдяки цим чітким установкам було дуже легко працювати і занурюватися у цю багатогранну роль».

За сюжетом серіалу, Артема Короленка, успішного та безпринципного менеджера великої компанії, всупереч його волі відправляють у відрядження до маленького містечка Рідня. Нове завдання шефа для нього не важче за попередні, але цього разу Артему доведеться зустрітися з тими, з ким виріс, та піти проти тих, хто його по-справжньому любить. Бо Рідня – це його мала батьківщина. Розтоплять сімейні цінності зачерствіле серце Артема чи він все ж зрадить своїх, аби втриматися на кар’єрних сходах – вже скоро у новому серіалі «Рідня» на «1+1».

Проект «Рідня» стане продовженням осінньої комедійної лінійки серіалів «1+1», до якої також увійшов серіал «СидОренки-СидорЕнки», нові серії якого глядачі можуть бачити в ефірі каналу з понеділка по середу о 21:45, та продовження комедії «Великі Вуйки», прем’єра якої відбудеться вже незабаром.

Ролі у комедії «Рідня» також виконують зірка драмеді «Найгірша подруга» Клавдія Дрозд, акторка «Великих Вуйок» Інна Приходько, актор фільмів «Черкаси», «Крути 1918» та серіалу «Доктор Віра» Євген Ламах, Олена Узлюк, Гаврило Федотов, Валерій Астахов, Олексій Череватенко, Леся Самаєва, Олексій Смолка, Олена Оларь, Катерина Кістень та інші.

Над виробництвом продукту на замовлення «1+1» працює компанія «SPACE Production».

Продюсерами серіалу від каналу «1+1» виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від «SPACE Production» – Дар’я Легоні-Фіалко та Катерина Ласкарі. Режисер-постановник – Сергій Щербин, оператор-постановник – Антон Вербін.

+