Останній сезон серіалу «Кінь БоДжек» отримав фінальний трейлер

Стрімінговий сервіс Netflix представив трейлер другої частини шостого сезону серіалу «Кінь БоДжек». Ці серії стануть фінальними для мультфільму.

На самому початку трейлера головний герой говорить, що «робив дуже багато помилок». Творці серіалу заявляють, що вони закінчили його саме так, як і хотіли спочатку.

Серіал почав виходити в 2014 році, він розповідає про життя Коня БоДжека, який переживає кризу середнього віку. У минулому він був зіркою серіалу, а пізніше став викладачем в університеті.

Всього в серіалі шість сезонів, шостий – фінальний і ділиться на дві частини. Перша була представлена ​​25 жовтня 2019 року, вона складається з 16 епізодів, прем’єра другої відбудеться 31 січня 2020 року.

За шість років свого існування серіал отримав високі оцінки критиків і глядачів, дві анімаційні нагороди «Енні», а також номінувався на телепремію «Еммі».

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явилися трейлери фільму жахів «Тихе місце 2» і серіалу «Батьківщина». Останній, як і «Кінь БоДжек», також закінчує свою історію в цьому році.

+