Поговори з нею: серіал стартує на екранах 26 грудня

У суботу, 26 грудня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійного фільму «Поговори з нею», спільного проєкту FILM.UA та каналу «Україна».

Катя і Саша – подруги дитинства. Одного разу обидві дівчини закохуються в молодого та перспективного юриста Артема і їхня дружба руйнується. Закоханий у Катю Артем освідчується їй. День весілля повинен стати найщасливішим у їхньому житті. Але жорстока гра дядька Артема – Валерія Левашова, спраглого до грошей і влади, ламає життя Каті і робить нещасною Сашу. Чи зможуть подруги подолати всі перешкоди, пробачити одна одну і знайти справжнє кохання?

Одного з головних героїв історії – харизматичного Артема, в якого закохуються одразу дві подруги – зіграв актор Григорій Бакланов.

«Мені сподобався Артем своєю складністю, неоднозначністю. Спочатку у нього є все: кар’єра, чудові перспективи в житті, кохання. Але потім все перевертається, він розчаровується у всьому… Головне – що мій герой не здається: Артем бореться, щоб повернутися до того життя, яке втратив», – розповідає артист.

Поговори с ней
Поговори с ней

Також у мелодрамі знялися актори Анастасія Іванова, Єлизавета Зайцева, Андрій Ісаєнко, Юрій Гребельник, Тамара Морозова, Олександр Третьяченко та ін.

Лучшие сериалы в истории

Турецкие сериалы 2020: 10 лучших фильмов

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Режисер-постановник картини – Роман Ткаченко. Оператор-постановник – Дмитро Юриков. Автори сценарію – Андрій Перцен, Надія Комаровська, Лев Карпов. Продюсери – Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Кирило Горобець, Тетяна Носенко. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....