Pamfir виграв фінансування від Hubert Bals Fund

Проект українського  фільму “Памфір” став одним із 5 переможців із понад чотирьох десятків проектів з усього світу та отримав грант у розмірі  53 000 євро в секторі підтримки копродукційних фільмів HBF+Europe: Minority Co-production Support, повідомляє Cut Insight.

«Hubert Bals Fund – це один із найбільш знакових фондів у Європі, які фінансують експериментальне кіно та авторські пошуки режисерів з усього світу. Це п’ята картина серед сучасних українських  фільмів, яка заручилась підтримкою цієї структури», – зазначає режисер та сценарист Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Водночас продюсерка фільму Олександра Костіна каже, що «Підтримка Hubert Bals Fund є знаковою подією для нашого проекту. Фонд заснований одним із найбільших кінофестивалів світу в Роттердамі, тож окрім гранту він надає потужну інформаційну промоцію. Також проекти, що раніше були підтримані фондом, мають можливість змагатись за нагороду Dutch post-production award, яка скаладає 50000 євро на етапі завершення виробництва фільму».

Окрім української стрічки фонд підтримав ще 4 проекти  – з Таїланду, Колумбії, Малайзії та Мексики.

У 2019 році «Памфір» став переможцем 11-ого пітчингу Держкіно (ігрові повнометражні авторські фільми спільного виробництва), отримав підтримку Польського Інституту Кіно (PISF). Виробництво повнометражного фільму підтримав також швейцарський фонд Visions Sud Est на суму майже 1,4 млн грн (50 000 швейцарських франків).

Девелопмент проєкту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду. Режисер працював над сценарієм в резиденції Каннського міжнародного кінофестивалю Cinéfondation Residence. Також проект був розроблений у двох найвпливовіших сценарних майстернях – TorinoFilmLab (Script&Pitch) та Midpoint Intensive.

Виробництво фільму здійснює компанія BOSONFILM, продюсер Олександра Костіна, спільно з MADANTS (Польща) та Les Films D’Ici (Франція).

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...