Відкрита безкоштовна реєстрація на круглий стіл «Сторітеллінг і брендований контент»

20 вересня в рамках KIEV MEDIA WEEK 2016 Hyatt Regency Kiev відбудеться практична конференція, присвячена темі брендованого контенту.

За оцінками експертів, сегмент брендованого контенту є найбільш швидкозростаючим на українському медійному ринку. У 2016 році темпи його росту склали близько 80%. Це майже в три рази швидше темпів зростання медійного ринку в цілому. Причому зростання цього сегмента відзначається не тільки в тих категоріях товарів, яким у силу законодавчих змін був обмежений доступ до прямої реклами (наприклад, пиво), сьогодні вже відзначається зацікавленість і в інших категоріях, які оцінили ефективність цього виду комунікації.

Головна мета практичної конференції «Сторітеллінг і брендований контент» – показати, як зробити рекламу невід’ємною частиною цікавого споживачеві контенту. І, відповідно, в рази підвищити її ефективність. У своїх виступах спікери конференції, зокрема, зосередяться на принципі відмінності між продакт-плейсментом, де бренд – абсолютно необов’язковий елемент оповіді, і актуальними світовими трендами – сторітеллінгу, нативній рекламі – де він органічно вплітається в історію.

У конференції візьмуть участь тільки досвідчені практики ринку, зацікавлені в розвитку індустрії та наближенні її до світових стандартів: генеральний директор StarLight Sales Андрій Партика, керуючий директор комунікаційного агентства Zenith Ukraine Денис Сторожук, директор з розвитку Dentsu Aegis Network Ukraine Оксана Стехіна, директор зі стратегічного маркетингу «1+1 медіа» Олена Мартинова, віце-президент із маркетингу та стратегії DIALLA Communications Костянтин Кузнєцов, директор з маркетингу та PR FILM.UA Group Поліна Толмачова.

Конференція відбудеться 20 вересня з 16:00 до 18:00 в готелі Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5, Київ, Україна).

Зареєструватися можна тут.

+