Опис серіалу Море Спокою

Історія розвивається у 2075 році, коли на Землі відчувається гостра нестача води. Виходу не залишається і група вчених вирушає в подорож на Місяць. Їхня мета полягає у вилученні важливих зразків, яких залишилися в занедбаній лабораторії.

Сюжет серіалу

Серіал під назвою Море Спокою представлений Netflix у 2021 році. Як з’ясувалося вченими ще на початку ХІХ століття, у майбутньому людству загрожує реальна небезпека. Однак реальність виявилася жахливою і такою близькою.

З настанням 2075 передбачався розвиток катастрофи, що носить глобальні масштаби. Планета сильно постраждала від великої кількості катаклізмів, внаслідок яких запустилися природні процеси, що не піддаються зворотній дії. На підтвердження тому величезні території з родючими ґрунтами просто пересохли.

Через посуху людей спіткала велика проблема. Справа в тому, що численні озера з річками, моря і навіть океани стали пересихати без можливості відродження. Настала неминуча загальна спрага, яка веде до масового вимирання. Питної води залишилося настільки мало, що не вистачало практично нікому. Прийшов цей момент «Х», ¦коли слід приймати екстрені та відповідальні рішення.

Однодумці, що зібралися, в особі наукових геніїв намірилися знайти будь-яким способом цілющу вологу, і не важливо, яким способом. Не минуло багато часу, як вони почали замислюватися про космос. Політикам, які представляють різні держави, довелося разом об’єднатися, адже від їхніх дій залежало порятунок усіх жителів від катастрофи, що нависла, і вірної загибелі. Було прийнято спільними зусиллями рішення щодо відправлення на інший бік Місяця групу підготовлених учених. Передбачалося, що в цьому місці перебуваємо море спокою, надра якого, ймовірно, наповнені водою.

Астронавти мали потрапити на станцію під назвою «Бохай» і забрати унікальні зразки. Однак після прибуття на іншу планету вчені виявили мертвих співробітників зазначеної станції. Вони опинилися перед складним вибором, можна було вирушити назад на землю або ж залишитися, щоб розгадати загадку. Кожна серія розкривається цікавими та захоплюючими сюжетами, не залишає глядача байдужим.

+