Опубліковано постер та названо кураторів Київського тижня критики

4-й щорічний фестиваль «Київський тиждень критики» представляє цьогорічний постер фестивалю та критиків-кураторів. Подія відбудеться у кінотеатрі «Жовтень» з 22 по 28 жовтня.

За традицією, композицію постера побудовано навколо фестивального центру – столичного кінотеатру «Жовтень», у якому четвертий рік поспіль проходять всі покази кіноподії. Цьогоріч будівлю зображено у стилістиці футуристичних ретропостерів як центр тяжіння для поціновувачів кіно.

Кураторами програми фестивалю виступають українські кінокритики: редакторка розділу «Культура» онлайн-видання LB.ua та співзасновниця Спілки кінокритиків України Дарія Бадьйoр, режисер та засновник інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle Станіслав Битюцький, автор видань «LB.ua», «Фокус» та «DTF Magazine» Сергій Ксаверов і журналістка «DTF Magazine», ведуча подкастів на «Радіо Поділ» Анна Дацюк. Кожна стрічка у програмі фестивалю буде представлена кураторами, а після показів на глядачів чекає обговорення фільму з кінокритиком. У рамках фестивалю також запланована програма дискусійних зустрічей.

«Цього року кінофестиваль у справжньому кінотеатрі — це щось з розряду неймовірного. Прийти в кінотеатр під час пандемії — більше, ніж коли-небудь раніше —означатиме долучитися до чогось важливого, отримати спільний досвід, зустрітися наживо. Ми з командою фестивалю робимо все, щоб цей досвід був не марним, щоб вибір вийти назовні замість залишитись вдома себе виправдав. Фільми, які ми хочемо показати, варті цього. І реакція на них наших глядачів буде ще більш дорогоцінною для нас цими дивними днями 2020-го» – коментує цьогорічний фестиваль Дарія Бадьйор.

Киевская неделя критики
Киевская неделя критики

Програма «Київського тижня складається з трьох традиційних секцій – міжнародної програми з актуальними стрічками з лайн-апів головних світових кінофестивалів, тематичної ретроспективи культової кінокласики, а також київських прем’єр головних українських фільмів цього року. У рамках 4-го кінофестивалю також створено індустріальну секцію «Перший погляд»: до неї увійдуть студентські фільми, відібрані студентами, які вивчають кіномистецтво. Під час фестивалю ці стрічки будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

Продаж фестивальних абонементів за стартовою ціною та оголошення частини фестивальної програми заплановано на початок вересня.

«Київський тиждень критики» – міжнародний кінофестиваль, створений з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками. 4-й фестиваль пройде у кінотеатрі «Жовтень» з 22 по 28 жовтня. На відкритті фестивалю відбудеться церемонія нагородження щорічною національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО». Організатор фестивалю – компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...