Студія Warner Bros. Pictures опублікувала трейлер нового фільму Стівена Спілберга «Першому гравцеві приготуватися».

Стрічка є екранізацією однойменного науково-фантастичного роману Ернеста Клайна. А сам письменник виступав в ролі одного зі сценаристів проекту разом з Заком Пеном.

Фільм розповідає про недалеке майбутнє. У 2045 році людство страждає від енергетичної кризи. Економіка падає, люди втрачають гроші і йдуть у віртуальний світ, щоб забути про реальні проблеми. А там їх чекає Oasis  – безмежний віртуальний всесвіт, де кожен може стати ким завгодно і приховувати справжню особистість.

Головний герой разом зі своїми віртуальними друзями розшукує «пасхальне яйце», яке творець Oasis мільярдер Джеймс Хеллідей сховав у грі. Він залишив і ряд підказок для його пошуку. Той, хто знайде яйце отримає не тільки все багатство автора гри, але і контроль над віртуальним світом.

В трейлері можна побачити Кінг Конга, Сталевого Гіганта, динозаврів та почути ностальгічну пісню Take On Me від групи А-ha.

У картині знялися Тай Шерідан, Саймон Пегг, Олівія Кук, Бен Мендельсон, Ханна Джон-Кеймен, Маккенна Грейс і Марк Райленс.

У прокат «Першому гравцеві приготуватися» вийде 29 березня 2018 року.