Американський режисер Тодд Філліпс розмістив в своєму Instagram відеозапис, на якій актор Хоакін Фенікс відображений в образі фантастичного лиходія Джокера. Фільм про це ворога Бетмена вийде на широкий екран в наступному році.

Спін-офф про ключового лиходія всесвіту, який, за заявою режисера, не стане пов’язаний з попередніми вселеними DC. Фільм, як окремий всесвіт, опише становлення Джокера. У різні роки цю роль виконували Джек Ніколсон, Хіт Леджер, Джаред Лето та інші.

Тепер ми маємо можливість побачити, як актор Хоакін Фенікс буде виглядати в гримі Джокера у фільмі про походження цього лиходія з коміксів.

На відеозаписі Фенікс дивиться в камеру, яка наближається до його обличчя, ближче до кінця запису він починає широко посміхатися. Кілька разів на обличчя актора проектується розмите зображення загримованого Джокера. За кадром звучить пісня «Laughing» (1969) канадської рок-групи The Guess Who.

Хоакін Фенікс – лауреат кінопремії «Золотий глобус», володар музичної премії «Греммі»; тричі був номінований на «Оскар». Він відомий за фільмами «Гладіатор», «Майстер», «Тебе тут ніколи не було».

Вихід картини на широкий екран запланований на 4 жовтня 2019 року.