В мережі з`явився перший український трейлер еротичного трилера «Єва». Фільм знято за однойменною книгою Джеймса Чейза. За сюжетом письменник Бертран під час сильної хуртовини опиняється під одним дахом із спокусливою і загадкової Євою. Одержимий цією фатальною жінкою, він не підозрює, хто вона насправді, і в яку небезпечну гру він залучений.

Але в гонитві за славою, він готовий піти на все, щоб отримати незабутній і неочікуваний фінал для головного свого роману, героїнею якого є Єва.

У створенні фільму брали участь режисер Бенуа Жако, який зняв фільми «Маркіз де Сад» та «Школа плоті», продюсер «Німфоманки» Олів’є Пере, композитор «Багряних річок» Бруно Куле.

Головну роль у фільмі виконала Ізабель Юппер, зірка стрічок фільмів «Піаністка» та «8 жінок». Неодноразова лауреатка призів Каннського та Венеціанського фестивалів. У 2017 році актриса отримала свій перший Золотий глобус за роль у фільмі Пола Верховена «Вона» і номінувалася на Оскар.

Компанію Ізабель  склав молодий актор Гаспар Ульєль відомий за стрічками  «Це всього лише кінець світу», «Ганнібал: Сходження», «Сен-Лоран. Стиль – це я», «Париж, я люблю тебе». Окрім акторської кар’єри, Гаспар працює моделлю: довго час він був обличчям одного з ароматів «Chanel», а тепер рекламує годинники цієї марки.

Також у фільмі «Єва» зіграли: Джулія Рой, Рішар Беррі, Еллен Світі і інші.

Фільм «Єва» увійшов до конкурсної програми Берлінського кінофестивалю.

В український прокат фільм вийде 15 березня 2018.