Оксана Байрак: майстер-клас «Секрет рейтингів телефільмів»

В рамках майстер-класу «Секрет високих рейтингів телефільмів» Оксана Байрак розповість про свій режисерський підхід, який дозволяє кожному її фільму збирати великі аудиторії телеглядачів.
Подія відбудеться о 19:00 на кіностудії FILM.UA (вул. М. Закревського, 22, 2-й вхід).
Оксана часто виступає водночас і режисером, і продюсером своїх стрічок, а також працює над сценарієм. Вона не проводить акторських проб, точно знаючи, кому саме доручити ту чи іншу роль. Приділяє увагу дрібницям і знімає свої фільми у рекордно короткі терміни.
Телевізійні фільми і серіали Оксани Байрак – успішні. Заключні серії багатосерійної стрічки «Пізніше каяття», трансляція якої проходила на «Першому каналі» (Росія), зібрала біля екранів більше 5 млн. Телеглядачів. В Україні, на каналі СТБ «Пізнє каяття» очолило серіальний топ 2014 року. А кількість переглядів на каналі YouTube перевищила півмільйона.
Високу оцінку телеглядачів також отримали її картини: «Зимовий сон» про красиву дівчину з красивою попкою, «Моє нове життя» про дівчину з красивими грудьми, «Жіноча інтуїція», «Кардіограма любові» та «Аврора».
Зараз Оксана закінчує роботу над фільмом «Обраниця», зйомки якого проходили у Києві та Грузії. Одну з ключових ролей у стрічці зіграла сама Байрак.
Майстер-клас пройде в рамках програми Skill Bill Pro.

+