Нові сезони «СидОренки-СидорЕнки» та «Брати по крові» вийдуть на 1+1 video

Вже цієї суботи на платформі 1+1 video в рамках опції «Дивись першим» будуть доступні перші серії нових сезонів сімейного комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків» та детективу «Брати по крові-2».

«Дивись першим» – преміум-послуга, запущена командою 1+1 video у 2019 році. Вона полягає у можливості переглянути нові фільми та серіали на платформі та у мобільному додатку на кілька днів раніше, ніж вони з’являться в ефірі телеканалів 1+1 media. Відеотека на платформі регулярно поповнюється улюбленими серіалами та фільмами багатьох українців, і вже 17 жовтня користувачам 1+1 video стануть доступними нові сезони серіалів «СидОренки-СидорЕнки» та «Брати по крові-2» − лише по 49 грн кожен. В телеефірі ж ці серіали з’являться у понеділок 19 жовтня: «СидОренки-СидорЕнки» о 20:45 на каналі «1+1», а «Брати по крові-2» − о 21:30 на каналі «2+2».

«Ми знаємо і повністю поділяємо почуття наших глядачів, які із нетерпінням чекають на нові серії улюблених серіалів. Ми розуміємо, як це може бути морально важко: дочекатися. Тому пропонуємо користувачам 1+1 video абсолютно легально, за помірну платню та за максимально зручних умов вже цими вихідними приєднатися до тих, хто першим дізнається про нові сюжетні повороти у веселих сімейках СидОренків-СидорЕнків та співпереживатиме боротьбі за справедливість братів Кіреєвих», − коментує Олександр Козаченко, керівник 1+1 video та розважального напрямку контентних продуктів 1+1 Digital.

За сюжетом нового сезону, який вийде під назвою «СидОренки-СидорЕнки. Ремонт стосунків», у родинах відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.
Друга частина серіалу «Брати по крові» розповідає про розслідування зведених братів Кірєєвих, яким доводиться працювати в одному відділенні поліції, попри взаємну неприязнь і різні погляди. Герої будуть змінюватись протягом сюжету і їх чекатиме багато випробувань, але традиційно відмінний гумор потішить шанувальників серіалу.

Нагадуємо, платформа 1+1 video дозволяє переглядати контент каналів групи 1+1 media у найвищій якості, будь-де і на 5 пристроях одночасно.

+