Ноутбук – який краще вибрати і не пошкодувати про якість

Перенасиченість ринку комп’ютерної техніки змушує покупців вирішувати масу питань. Як показує практика, майбутніх користувачів частіше цікавлять сучасні ноутбуки: мобільні, різноманітні за конструкцією і продуктивності. Крім технічних показників, важливо враховувати місце вибору, покупці цікавляться – краще придбати пристрій особисто в гіпермаркеті або відвідати інтернет-магазин ноутбуків? Про всі тонкощі покупки мобільного ПК поговоримо нижче.

Види ноутбуків

  • Трансформери (гібриди) – сьогодні представлений великий вибір моделей з клавіатурою, що від’єднується. Таким чином ПК перетворюється в компактний планшет.
  • Ультрабуки – термін, який запропонувала компанія Intel. Потужні портативні пристрої з високою продуктивністю і малою вагою.
  • Нетбуки – легкі, призначені для вирішення нескладних призначень для користувача, що мають невеликий екран.
  • Бізнес-ноутбуки – умовне позначення продуктивних моделей, розрахованих на інтернет-серфінг і роботу з документами.

Важливі характеристики

Перш ніж вибрати ноутбук, зверніть увагу на наступне:

  • Інформація про процесор. Виробник (віддайте переваги лідерам ринку – Intel і AMD), кількість ядер (від 2 до 8).
  • Екран і його покриття. Основні характеристики ноутбуків для користувачів, які розраховують на високу якість переданого зображення. Провідні марки пропонують моделі з дисплеями від XGA до Retina. Дисплей може мати різне покриття: глянсове, матове, глянцеве антивідблиску.
  • Операційна система. Поширені: Windows, Linux, macOS. Якщо нова модель не має встановленої системи, її вартість буде помітно нижче.
  • Оперативна пам’ять і її частота. Вибір ємності пам’яті – від 2 до 32 Гб при частоті 1333-2666 МГц.
  • Батарея. Чим більше ємність акумулятора, тим довше новий ноутбук пропрацює в автономному режимі.

Важливе значення відіграє репутація виробника. Наразі на українському ринку представлено більше 10 різних брендів, таких як Lenovo, Asus, Apple, Dell, HP, Aser, MSI та багато інших.

Де продають якісну техніку?

Продаж ноутбуків придбала широкомасштабний характер, підібрати потрібну модель легко, якщо заздалегідь визначитися з основними технічними характеристиками. Однак багато років компанія Eldorado утримує лідерство по реалізації портативної техніки. Зокрема на сторінках інтернет-магазину торгової мережі ви завжди можете вибрати відповідний ПК від провідних виробників, використовуючи детальний фільтр каталогу.

При необхідності вам запропонують допомогу у виборі – онлайн консультанти завжди на зв’язку, працює єдиний безкоштовний номер для всіх операторів.

ЧИТАТИ ЩЕ

9 грудня: Cвята, іменинники, прикмети та знаки Зодіаку за новим календарем

З переходом України на Новоюліанський календар постало питання про те, які релігійні події сьогодні відзначаються за новим церковним календарем. Оскільки багато дат свят змістилися, цікаво...

8 грудня: яке свято за новим календарем, іменинники, прикмети

Після того, як Україна перейшла на Новоюліанський календар, багатьох українців хвилює питання, яке сьогодні свято за новим церковним календарем? Адже багато релігійних свят змістилися і...

7 грудня: яке свято за новим церковним календарем, іменинники

7 грудня – день, наповнений духовною енергією та традиціями, який запрошує до набуття нових знань та надихає на добрі вчинки. Яке свято за новим церковним...

Соледар: Історія Л.

Зазвичай росіяни штурмують нас просто пішки, та одного разу вони висунулися на трьох БМП. Дві з них удалося підірвати, а одна прорвалася на наші позиції....