Незакрытая мишень
Незакрытая мишень

Телеканал «Україна» і продакшн Saga Pictures працюють над новим 24-серійним проєктом «Незакрита мішень».

Спортсменка, лідер української збірної з біатлону Катя Горенко – на порозі великих подій. Дівчина готується до чемпіонату світу з біатлону і має всі шанси стати олімпійською чемпіонкою. Але всі плани руйнуються, коли ім’я дівчини виявляється вплутаним у допінговий скандал. На тлі цього вилазять скелети із шафи героїні – історія 10-річної давності, яка перевертає все її життя. Тоді поруч із нею з’являється хлопець на ім’я Ігор, який звинувачує її в смерті свого батька. Хлопець довго виношував план помсти і, нарешті, вирішив втілити його у життя. Але задум Ігоря перетворюється на справжню трагедію.

За словами режисера детективного серіалу «Незакрита мішень» Сергія Борчукова, ця картина цікава своєю неоднозначністю – тут буде і драма, і детектив, і трохи криміналу. Та й лінії персонажів змусять глядачів задуматися, оскільки у фільмі практично не буде повністю позитивних персонажів.

«Це кіно про відносини людей, про їхні комплекси і про те, як із ними боротися, тому що вони є у всіх, – розповідає режисер картини Сергій Борчуков. – У нас кримінал – навіть не флер – це просто випадковість! Ось приголомшлива штука: наша героїня потрапляє у цю халепу абсолютно випадково, зробивши один неправильний крок. І всі герої, по суті, – заручники обставин. І це круто! Адже ми не можемо бути вільними від життя, від обставин».

Незакрытая мишень
Незакрытая мишень

У фільмі знімаються Олеся Мацкевич-Грибок, Артем Алексєєв, Валерія Ходос, Ірина Новак, Артем Позняк, Катерина Григоренко, Артур Логай, Олена Узлюк, Михайло Кришталь, Костянтин Октябрьский, Ольга Голди.

Режисери-постановники – Сергій Борчуков і Заза Буадзе (“Червоний“). Оператор-постановник – Андрій Гребенніков. Художник-постановник – Дмитро Баран. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається продакшн Saga Pictures. Зйомки проходять у Києві та Київській області.