Последний наемник
Последний наемник

Netflix, лідер серед онлайн-кінотеатрів у світі, активно розвиває виробництво контенту по всій Європі, але Україна до недавніх пір залишалася для нього незвіданою територією.

Міжнародна кінокомпанія Apple Tree (одним з творців якої виступає Star Media) змогла досягти домовленості з онлайн-кінотеатром Netflix – в Україні почалися зйомки першого міжнародного проекту для стрімінга – повнометражного фільму «The Last Mercenary» («Останній найманець»). Для вітчизняного ринку це перший досвід співпраці з найбільшим сервісом потокового мовлення.

Продюсерами картини виступають засновники Apple Tree Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві і Оліас Барко, а головну роль в ній зіграє Жан-Клод Ван Дамм.

«Те, про що вся українська кіно- і телеіндустрія ще рік тому могла тільки мріяти, сьогодні стало реальністю. Кінокомпанія Apple Tree спільно з онлайн-кінотеатром Netflix запустили виробництво міжнародного проекту «The Last Mercenary». Це захоплюючий мікс двох, популярних сьогодні у глядачів, жанрів – бойовика і сімейної комедії, – каже співзасновник Apple Tree і продюсер Влад Ряшин.

«Ми раді, що саме нам випала можливість вперше привести в Україну Netflix, компанію, яка є світовим лідером в сегменті потокового мовлення. Упевнений, що цей досвід співпраці з Україною буде позитивним і покладе початок тривалим і взаємовигідним відносинам», – коментує співзасновник Apple Tree Жан-Шарль Леві.

«Після досить тривалого перебування в Україні нам дуже приємно, що наша нова компанія Apple Tree дебютує з цим веселим і захоплюючим фільмом. Ми знімаємо французькою мовою, але завдяки Netflix картина буде націлена на світову аудиторію», – каже Оліас Барко, співзасновник Apple Tree.

«The Last Mercenary» («Останній найманець») – це неймовірно захоплюючий проект, який дозволяє мені зануритися в новий жанр. Я завжди був прихильником Жан-Поля Бельмондо і сподіваюся перейняти від нього естафетну паличку виконання головних ролей в комедійних бойовиках – звісно, в моєму стилі. Сценарій Давида Шарона дуже вдало поєднує в собі всі ці елементи – красиву романтичну історію, багато екшну та багато гумору, – говорить Жан-Клод Ван Дамм. Також, я дуже радий працювати не тільки з талантами нового покоління, такими як Албан Іванов, Асса Сілла і Самір Декацца, але також і знову зустрітися на екрані з кращими з кращих французьких акторів, такими як Патрік Тімсіт (Patrick Timsit), Ерік Жюдор (Eric Judor), Міу-Міу і Валері Капріскі».

Гаель Марески, креативний менеджер «Netflix France»: «Ми дуже раді вітати легенду жанру екшн, Жана-Клода Ван Дамма в тандемі з непохитним Альба ном Івановим і в оточенні цілого сузір’я великих французьких акторів, а всіх їх – в надзвичайно смішному і оригінальному проекті, натхненному і організованому Давідом Шароном».

На роль оператора запросили самого Тьєррі Арбогаста, який протягом багатьох років є особистим оператором кінорежисера Люка Бессона. У його фільмографії такі кінохіти як «Леон», «5 елемент», «Жанна д’Арк» та ін. Тьєррі є багаторазовим володарем премії «Сезар» за кращу операторську роботу.

Картина «The Last Mercenary» знімається переважно в Києві, а також частина зйомок пройде в Парижі. Дистрибуцію фільму по всьому світу буде здійснювати компанія Netflix.

Найближчим часом відбудеться прес-конференція з творчою групою фільму. Точна дата і час будуть оголошені додатково.

THE LAST MERCENARY

Жанр: комедійний бойовик

Хронометраж: 90 хвилин

Режисер: Девід Шарон (David Charhon)

Оператор-постановник: Тьєррі Арбогаст (Thierry Arbogast)

Оригінальний сценарій: Девід Шарон (David Charhon)

Продюсери від кінокомпанії Apple Tree: Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві і Оліас Барко

Продюсер за міжнародними проектами Apple Tree: Рита Гребенчікова

В ролях: Jean-Claude Van Damme, Alban Ivanov, Assa Sylla, Samir Decazza, Patrick Timsit, Eric Judor and Miou-Miou

Опис

Нещодавно призначений начальник штабу Олександр Лазар вирішує провести аудит фінансового стану і виявляє дивні грошові виплати на ім’я якогось Арчібальда Аль-Махмуда, здійснювані французьким державою з 1992 року. Припинивши їх одним розчерком пера, військовий чиновник не підозрює, до яких фатальних і необоротних наслідків призведе порушення таємних грошових зобов’язань уряду Франції по відношенню до 25-річного Арчібальда.