Netflix представив перший трейлер мультфільму «Біле ікло»

Стрімінговий сервіс Netflix показав перший трейлер анімаційного фільму «Біле ікло». Проект заснований за мотивами однойменного твору Джека Лондона. Творці стверджують, що зберегли дух роману письменника, однак змістили акцент на саму тварину і розповідають історію від його особи.

Мультфільм «Біле ікло» став дітищем міжнародної групи аніматорів. Американська кінокомпанія Big Beach об’єдналася для роботи з французькими фахівцями з Superprod. Чутки про їх спільному проекті ходили ще в 2015 році, проте тільки зараз представлений результат праць.

Режисером анімаційної стрічки став лауреат премії «Оскар» Олександр Еспірагес ( «Пан Ілюмінатор», 2013). Сценарій писали Домінік Монферріє, Філіп Ліора і Серж Фрідман.

Історія про звіра, якого розриває між бажанням жити в дикій природі і прихильністю до людей. Біле Ікло проходить дуже довгий шлях, змінює господарів, стоїть в упряжці і бере участь в собачих боях, закохується і мало не вмирає.

В озвучуванні персонажів цієї історії взяли участь зірки серіалу «Парки і зони відпочинку» Нік Офферман і Рашида Джонс, а також номінант на премію «Оскар» Пол Джаматті. Компанію їм склали Едді Спірс, Флула Борг і Стів Глікман.

У прокат проект повинен вийти в кінці цього року.

+