Названо 5 найуспішніших українських фільмів 2017 року

В Україні в 2017 році вийшло 17 повнометражних ігрових фільмів, сім з яких було знято без підтримки Держкіно, а 10 фільмів, відповідно, підтримано Держкіно, пишуть вітчизняні ЗМІ.

Однак за підрахунками Cut Insight, минулоріч вийшло рівно вдвічі більше фільмів.

Найбільше глядацькій аудиторії імпонують українські комедії. Також у рейтинг найуспішніших потрапило українське фентезі та історична драма.

На першому місці опинився фільм Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас». Ця комедія створена без державної підтримки та вийшла на широкий екран 31 серпня.

За 91 день в українському прокаті картину переглянуло понад 309 тисяч глядачів, а касові збори становлять більше 22-ох мільйонів гривень. При бюджеті у п’ять мільйонів стрічка повністю себе окупила.

Такий успіх пояснюється залученням хітового персонажа, зрозумілим сюжету про бовдурів, що вирішили перевезти через кордон цигарки, щоб підзаробити та дотепними жартами.

Наступним фільмом є стрічка Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» з бюджетом 48 мільйонів. Фільм вийшов в прокат сьомого грудня і досі демонструється. За цей час його переглянуло понад 263 тисячі глядачів, а касові збори наразі становлять більше 19-ти мільйонів гривень.

Третім в рейтингу став фільм Юрія Ковальова «Сторожова застава». Бюджет фільму становить більше 40-ка мільйонів гривень. У прокаті стрічка була 63-ти дні. За цей час її переглянуло понад 271 тисячі глядачів, а касові збори становлять більше 18-ти мільйонів.

З результатом п’ять мільйонів за 50 днів прокату четверту сходинку рейтингу займає комедія «Інфоголік». А останнім серед найуспішніших став фільм Зази Буадзе «Червоний». Історична стрічка за 52 дні прокату зібрала 3 мільйони гривень.

Топ-10 фільмів DZIDZIO дивитись онлайн

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...