Названа дата прем’єри української комедії Скажене весілля 3

Творці зіркової комедії “Скажене весілля 3” оголосили дату виходу триквелу в кінотеатральний прокат – 25 лютого 2021 року. Разом з цим презентують офіційний постер стрічки та її новий слоган.

Третя частина легендарної франшизи була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно і стане 14-м кінотеатральним релізом FILM.UA Group за весь час її діяльності.

Також презентовано постер заключної частини #НайкращоїКомедіїРоку.  На ньому є як вже улюблені глядачами персонажі , так і нові герої всесвіту “Скаженого весілля”.

“Весь табір кликати?!” – саме так звучить новий слоган скаженого триквелу, в якому має відбутися весілля між донькою циганського барона Радою та молодшим Середюком. Творча команда фільму запевняє, що глядач побачить не лише сам табір, а й пісні, танці, вбрання та інші сторони ромської культури.

“Ми дуже раді, що ми зняли і випускаємо у прокат третю частину франшизи “Скажене весілля”. Кіно, на мій погляд, дійсно вдалося, кінотеатри будуть працювати, а український глядач зачекався на добрі, скажено веселі і такі “наші” історії, якими є весільні пригоди сімейства Середюків. Тому й вирішили довго не чекати та виходити в найближчий час, а саме напередодні весни. І наш фільм – це найкращі ліки для виведення з нудьги та подолання будь-яких наслідків карантину”, – розповідає продюсер фільму Юрій Горбунов.

Дистрибуцією фільму «Скажене Весілля 3» на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

«Скажене Весілля 3» – перший фільм, який ми випускаємо у рамках співпраці з FILM.UA. Ми дуже раді разом працювати над релізом найуспішнішої та вже культової української комедійної франшизи. Ми впевнені, що фільм стане не лише чудовою розвагою для усіх прихильників цієї історії, але й покаже високі результати у прокаті”, – ділиться очікуваннями Робін Ґрбіч, акціонер компанії «Кіноманія».

+