Почалися зйомки нового сезону комедії «СидорЕнки-СидОренки»

«1+1» розпочав зйомки другого сезону вже улюбленого глядачами комедійного серіалу «СидорЕнки-СидОренки» про життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Прем’єру другого сезону глядачі побачать в осінньому телесезоні. Над виробництвом продукту на замовлення каналу «1+1» працює команда «IQ Production». Зйомки ведуться з дотриманням нових вимог роботи знімальних груп в умовах адаптивного карантину.

За сюжетом другого сезону україномовного серіалу, Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а Олександр СидОренко не полишає спроб знову стати заможним та успішним. Про свою справу мріють і Леся та Оля, проте аж занадто різні погляди і смаки жінок створюють перепони на шляху до реалізації задуманого. На героїв серіалу чекають нові проблеми та перемоги і безліч комічних ситуацій, в яких глядачі проекту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

У новому сезоні родинного серіалу «СидорЕнки-СидОренки» знімаються вже знайомі глядачам українські актори, серед них – Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено, Тіміко Чічінадзе, Мирослава Філіпович, Ольга Дорощук та інші. Також у проекті візьмуть участь нові актори, імена яких стануть відомі згодом.

СидорЕнки-СидОренки
СидорЕнки-СидОренки

Продюсерами серіалу від каналу «1+1» виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від «IQ Production» – Віктор Медведський, Сергій Атрощенко та Оксана Іванюк, креативний продюсер – Михайло Рудь. Режисери – Віктор Медведський, Павло Остріков, оператор-постановник – Олексій Назарук.

Зазначимо, показ першої частини «СидорЕнки-СидОренки» з успіхом пройшов на «1+1» минулої осені.

Нагадаємо, весною глядачі «1+1» змогли побачити телепрем`єри українських стрічок, зокрема «Скажене весілля – 2», «Гуцулку Ксеню», «Чорного ворона», «Припутні», «Фокстера і Макса» та ін.

+