Почалися зйомки серіалу «Непрекрасна леді» з Клавдією Дрозд

Канал «Україна» і компанія Filmstream працюють над 4-серійною картиною «Непрекрасна леді» з акторкою Клавдією Дрозд у головній ролі.

Вісім років тому батьки Анфіси зникли за дивних обставин. Тіла так і не знайшли. Та Анфіса з дитинства була впевнена: батьки не могли зникнути, їх убили. З віком вона знаходила все більше підтверджень цього. І вона здогадується, кому було вигідно відправити її в дитячий будинок, а самому розбагатіти за рахунок смерті її батьків. Тому після випуску з інтернату в плани Анфіси не входить навчання та робота.

Подорослівши, дівчина готує план помсти. І після першої спроби, яка закінчується провалом, вона розуміє – перемогти дракона можна тільки хитрістю. Для цього Анфісі доведеться стати іншою людиною і зробити все можливе, щоб самій не стати жертвою і не закохатися у ворога.

Непрекрасная леди

Виконавиця ролі Анфіси, акторка Клавдія Дрозд зазначає: її героїня – сильна особистість, яка не зупиниться перед труднощами. Вона зробить все, щоб покарати винних і відновити справедливість.

«Моя Анфіса – дівчина з дитячого будинку, яка дуже хоче, щоб справедливість восторжествувала. Вона йде до цього протягом всієї історії. Змінюється і візуально, і душевно. З цієї картини для себе глядач винесе те, що нічого не варто боятися, потрібно чинити, як відчуваєш, говорити, що думаєш, тоді житимеш щасливо», – зазначає Клавдія Дрозд, яка на зйомках «Непрекрасної леді» приміряла декілька дуже яскравих, абсолютно різних образів.

Партнерами Клавдії на знімальному майданчику стали популярні артисти Олександр Кобзар, Артем Алексєєв, Анастасія Буніна, Тамара Антропова, Артур Логай, Марго Крупіна-Біньковська.

Непрекрасная леди
Непрекрасная леди

«Фільм «Непрекрасна леді» розповідає дуже складну, на перший погляд, історію помсти, підступності, зради, – говорить режисер-постановник проєкту Олексій Гусєв. – Людина, якій по суті скалічили все життя, повертає собі те, що їй належить. Не в матеріальному сенсі, а насамперед, в моральному плані. Завдяки тому, що за маленькою дівчинкою стоїть правда і дуже благородні бажання, вона виявляється сильнішою за цілу імперію впевненого в собі бізнесмена. І зло, хоч воно і прикрите величезними сумами грошей і зв’язками, буде покаране».

Оператор-постановник фільму – Анатолій Сахно. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займається компанія Filmstream. Зйомки проходять у Києві та Київській області.

+