«На твоєму боці»: Акторка Дана Абизова відкрила секрети стилю свого життя

В останній день літа, 31 серпня, о 21:00 телеканал «Україна» покаже прем’єрні серії другого сезону нашумілої мелодрами «На твоєму боці». На знімальному майданчику акторка Дана Абизова, яка зіграла роль нейрохірурга Анастасії Стрілецької, розповіла, хто в її родині відповідальний за приготування їжі і чому вони з чоловіком, актором Олексієм Морозовим, шанобливо ставляться до примх одне одного.

Популярна акторка Дана Абизова в картині «На твоєму боці» зіграла одну з головних ролей. У другому сезоні серіалу глядачі дізнаються, які зміни очікують улюблених персонажів – нейрохірурга Анастасію Стрілецьку та її коханого Максима Гринчука, який у кінці першого сезону змінив погляди на життя, але, потрапивши за ґрати, не встиг почати все спочатку.

На знімальному майданчику Дана Абизова відверто зізналася, що в реальному житті віддає перевагу насолодженню моментами, які приносять їй справжнє задоволення. Тому в побуті вони з чоловіком, актором Олексієм Морозовим, поділяють обов’язки і роблять те, що у кожного з них виходить найкраще.

«Чесно скажу, з кулінарією у мене не дуже склалося. Я можу зробити цікавий сніданок, багатошаровий бутерброд, кашу з топінгами… Те, що я дійсно люблю і мені вдається. Але найбільше мені подобається красиво оформляти стіл. У Латвії, звідки я родом, їжа завжди подається на красивих тарілочках, з вишитими серветочками, – коментує Дана Абизова. – А взагалі сніданок для мене – це святе, цілий обряд. Можу встати раніше, години за три до виходу, щоб приготувати і накрити на стіл. Але що стосується готування якихось основних страв – це не моє, правда».

До того ж, за словами акторки, вони з чоловіком звикли не відмовляти собі в задоволенні розкішного обіду, навіть навпаки – при бажанні завжди тішать одне одного вишуканими стравами.

«Ми з чоловіком через надмірну заклопотаність в основному їмо поза домом. Прекрасно готує мама Олексія – Валентина Юріївна. І Льоші, до речі, передався цей талант! Коли у мене немає сил або бажання готувати – він прекрасно справляється! А коли ми за містом – Льоша головний з приготування їжі на мангалі! Ми обидва сибарити і прекрасно розуміємо одне одного – важливо, щоб кожен робив тільки те, що хочеться. А якщо ніхто не хоче готувати – їжу завжди можна замовити», – поділилася Дана Абизова на знімальному майданчику другого сезону серіалу «На твоєму боці».

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....