Світ навиворіт: Дмитро Комаров візьметься за порятунок китайських панд

Сьогодні, 7 жовтня, о 22.45 глядачі каналу «1+1» побачать нову серію тревел-шоу «Світ навиворіт», у якій Дмитро Комаров розповість нові вражаючі факти про життя Піднебесної. Мандрівник вирушить рятувати панд, а також покаже життя унікального ізольованого в горах селища.

У Китаї знаходяться одні з найцінніших і найстародавніших скарбів всього світу, але є «скарби», якими жителі Піднебесної дорожать найбільше – панди. Це живі символи країни. Їх охороняють на найвищому рівні, а за вбивство панди законодавством передбачена смертна кара. Сьогодні в світі залишилося всього 2600 панд – і всі вони належать Китаю.

У новому випуску «Світ навиворіт» поїде в місто Ченду, де знаходиться одна з найпопулярніших туристичних точок і одночасно один з найважливіших дослідницьких центрів країни по розведенню і порятунку популяції панд. А Дмитро Комаров на один день стане тут не тільки туристом, але і спробує себе в ролі волонтера і співробітника центру.

«Панда – унікальна тварина, яка в дикій природі живе тільки в Китаї. А ще 30 років тому вони були під загрозою вимирання через масову вирубку лісів – природного середовища їх проживання. Тоді в світі їх залишалося всього 1200 особин. Доторкнутися до панди – великий привілей і моя мрія, яка виповниться прямо зараз. У мене з’явиться унікальний шанс погодувати панду з рук», – розповість Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров

У дослідницькому центрі українських мандрівників чекає не тільки знайомство з милими тваринами, але і справжня робота з волонтерами.

А після цього команда «Світу навиворіт» потрапить в ще одне місце, яке знаходиться під загрозою зникнення. Це невелике китайське селище, розташоване високо в горах. Останні роки гірське селище стало приваблювати масу туристів, які приїжджають подивитися на особливості життя ізольованого від цивілізації поселення.

«Світ навиворіт» покаже, як жителям селища в наш час вдається виживати в настільки важкодоступному місці без благ цивілізації, і які унікальні винаходи вони створили, щоб тримати зв’язок з рештою світу.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...