«Світ навиворіт»: Дмитро Комаров в Китаї шукає наречену для мільйонера

У новій серії тревел-шоу «Світ навиворіт», яка вийде вже сьогодні о 22.45 на каналі «1+1», Дмитро Комаров продовжить разом з глядачами розбиратися в непростій темі шлюбів у Китаї. Цього разу український мандрівник познайомиться з китайським астрологом, а також вирушить на пошуки потенційних дружин для місцевих мільйонерів в компанії досвідчених «лав-хантерів».

Китайські мегаполіси сьогодні все більше піддаються процесу глобалізації – древні традиції зникають, і їх поступово замінює сучасне життя. Так відбувається практично у всьому, але тільки не в питаннях одруження. У попередніх програмах Дмитро Комаров вже дізнався, що при створенні сім’ї тут головну роль відіграють зовсім не кохання і почуття, а батьківський вплив, прагматичний розрахунок і навіть астрологічні прогнози. Наречених обирають на спеціальних ринках або через професійних свах.

У новій серії «Світ навиворіт» вирушає на сеанс до астролога разом з героїнею попередніх випусків – незаміжньою 32-річною Сяо Ю, яка за допомогою свахи познайомилася з потенційним нареченим і побувала з ним на «побаченні всліпу». За традиціями, до шлюбу пара обов’язково повинна отримати прогноз на сумісність за зірками. І нерідко траплялося так, що після невтішних слів провісників молоді люди розлучалися.

«Для китайців астрологія – більше, ніж наука, це певна інструкція до життя, без складання якої не проходить жодна важлива подія в житті Піднебесної – весілля, народження дитини, придбання майна, навіть фінансові операції. Все обговорюється з професійним астрологом», – розповість Дмитро Комаров.

Ведучий тревел-шоу теж побуває на сеансі китайського астролога і покаже, як саме вони перевірять сумісність пари за зірками. А також дізнається, який прогноз отримає Сао Ю і її потенційний наречений, і чи є майбутнє у пари, яка склалася прямо на очах у глядачів.

Труднощі з пошуком другої половинки відчувають не тільки звичайні молоді люди, а й китайські мільйонери. У Шанхаї навіть існує спеціальне агентство, яке професійно займається підбором дружин для багатих і знаменитих людей. А вартість послуг тут може досягати 150 тисяч доларів.

Щоб дізнатися, наскільки ефективний такий спосіб пошуку нареченої, і так чи просто стати дружиною мільйонера, команда «Світу навиворіт» поспілкується з засновником цього незвичайного бізнесу. А Дмитро Комаров спробує попрацювати один день в компанії так званих «лав-хантерів» і вирушить в місто на пошуки найкращої нареченої для одного із замовників.

+