28-29 листопада в КВЦ “Парковий” мобільний шпиталь для фронту буде передано за призначення і відправлено на фронт, щоб щодня рятувати понад 100 життів наших захисників та захисниць.

28 листопада – офіційна частина передачі

29 листопада з 13:00 до 16:00 в КВЦ “Парковий” відбудеться  прес-тур та інтервʼю з волонтерами, лікарями, військовими, представниками іноземних фондів- партнерів, а також можна буде побачити як працює мобільний шпиталь.

Цей надсучасний медичний комплекс, облаштований для надання невідкладної медичної допомоги. Це спеціалізована розробка яка містить:  

приймальне відділення  із встановленою гідравлічною  оглядовою  кушеткою, акумуляторними оглядовими лампами на коліщатах, офтальмоскопом, інструментальним столиком; лабораторію із  автоклавом, центрифугою для крові, центрифугою для сечі, морозильною камерою, оглядовою кушеткою, надпотужною лампою для проведення огляду, глюкометром електронним, гематологічним аналізатором, гемоглобінометром, термозварювачем для стерилізації пакетів, мікроскопом та холодильником. В шпиталі передбачено відсік з операційною кімнатою, що містить все необхідне для оперативного втручання, відсік з рентген кабінетом, технічною кімнатою, вбиральнею та душовими.

Шпиталь на колесах забезпечує надання оперативного втручання безпосередньо поблизу активних бойових дій, що суттєво скорочує час, який витрачається на евакуацію поранених. 

“Нам особливо приємно, що наші друзі та партнери группа компаній “КУСУМ” та швейцарська компанія “ACINO” разом із шпиталем відправляють медичних препаратів, необхідних для надання допомоги та оперативного втручання на суму понад 300 тис гривень” – повідомив Віктор Корж, перший заступник голови  ФСТ “Динамо” України.

“Щоб розпочати свою місію – рятувати життя людей, мобільний шпиталь подолав тисячі кілометрів. Майже три місяці ми, разом з партнерами щодня готували його доставку в Україну.  Вартість такого комплексу – 240 000 євро, і це величезна сума, але коли усвідомлюєш, скільки життів буде врятовано – це перетворюється лише на цифру з нулями” – коментує Артем Гончаренко, президент Благодійного Фонду “ Реконструкції та розвитку України”.

Важливо, компанія – виробник мобільних шпиталів відправила  даний комплекс в Україну на умовах часткової передоплати та відтермінування платежу. Завдяки звитяжній роботі Марка Крейновича та Ділона Каррола, співзасновникам гуманітарної організації “Mission to Ukraine” – перший внесок було зібрано надзвичайно швидко, щоб як зазначають Марк та Ділон, – рятувати життя вже сьогодні.

До зборів долучились громадська організація   “KONTRAMARKA HELP”, блогери та лідери думок підтримали збір та закликали аудиторію задонатити на мобільний шпиталь для перемоги. Український актор та шоумен Юрій Горбунов, авторка Ольга Сумська,  актор Михайло Кукуюк, репер YARMAK, співачка Кола, танцор Влад Яма, ведуча Лілія Ребрик, стендапер Дмитро Романов, український комік та пародист Юрій Великий, співачка Катерина Бужинська, Марина Узелкова та акторка Анна Кузіна. Артем Пивоваров, Сергій Бабкін, Монатік, Верка Сердючка перерахували відсотки від концертних зборів, щоб мобільний шпиталь якнайшвидще був доставлений в Україну.

Перед відправленням за призначенням президент БФ  “Реконструкції та розвитку України” Артем Гончаренко та представники Головного управління розвідки МО України під керівництвом Кирила Буданова проведуть прес-тур для медіа та блогерів. В церемонії також приймають участь популярні виконавці та зірки, які активно долучилися до збору на мобільний шпиталь для перемоги.

Початок заходу: 13.00 

Адреса: КВЦ “Парковий”, Паркова дорога 16 а