Мне по кайфу!

Кінокартина “Мені по кайфу!” не заслужила надто захоплених відгуків кінокритиків. Однак це не означає, що фільм не вартий перегляду. Жанр чорної комедії дуже популярний серед сучасних глядачів. І в цьому плані картина “Мені по кайфу!” повністю виправдає усі очікування кіноманів.

Сюжет

Головного героя кінострічки звуть Жак. Він є яскравим прикладом ледаря, нероби та прощілиги, який вже розміняв четвертий десяток років. Все своє свідоме життя Жак просидів на шиї у батьків-пенсіонерів, плекаючи в душі мрію швидко розбагатіти, нічого при цьому не роблячи. Але, як то кажуть, ні що у цьому світі не вічне. Батьки Жака вмирають, при цьому сам він навіть не присутній на їхньому похороні. Кошти для існування закінчуються. Тепер головному герою терміново слід визначитися, що робити далі.

На початку фільму глядачі спостерігають людину, яка швидко йде трасою. З одягу на ньому лише лазневий халат та капці. Це і є головний герой Жак. Він прямує до своєї сестри Монік і просить у неї притулку., адже весь свій небагатий одяг він вкрав з готелю, в якому проживав, надаючи послуги сексуального характеру літнім леді, і з якого втік, не заплативши за рахунком. Сестра пропонує влаштувати його на роботу в центр із сортування сміття, яким вона керує. Але в плани Жака це не входить, адже хоче розбагатіти по-швидкому.

І завдяки зустрічі із однокласником у нього є ідея. Жак вирішує зайнятися організацією турів на дешеві пластичні операції до Болгарії. Йому навіть вдається зібрати першу групу охочих. Але задум із тріском провалюється, коли, приїхавши до цієї країни, клієнти один за одним відмовляються від операцій. Це не дивно, адже за них заплатила сестра Жака, щоб він не розчарувався в житті. У смутному стані головний герой повертається додому, але дорогою потрапляє в аварію, що призвела до важкої операції. Саме на лікарняному ліжку Жак замислюється над безглуздістю всього свого існування. І це кардинально змінює його життя. Він більше не шукає легких способів розбагатіти, а вирішує працювати разом із сестрою, поставивши собі за мету допомагати людям.

Актори

На головну роль у фільмі було запрошено відомого французького коміка Жана Дюжардена. Саме з його допомогою режисерському дуету Делепін-Керверн вдалося передати всю комічність і водночас драматичність сюжету. А легкий наліт здорового цинізму та сарказму роблять перегляд ще цікавішим.