Мюзикл не прозвучав

Як багато в Голлівуді знають, кіно-мюзикл – важкий жанр і сьогодні переживає часи далекі від розквіту в 30-50 роки минулого століття. І все ж час від часу мюзикли виходять на екран – широкий або малий – на ТВ або стрімінгових платформах Дорогий Еван Хансен (Dear Evan Hansen), екранізація бродвейського мюзиклу від студії Universal Pictures, не прозвучало для кіноглядачів.

Не в останню чергу засмучений негативними відгуками і побоюваннями потенційних глядачів з приводу небезпек COVID-19, фільм розчарував, враховуючи його бродвейську театральну популярність, і зібрав мляві 7,5 мільйона доларів в 3365 північноамериканських кінотеатрах на свій дебют в США і Канаді.

Експерти в галузі передбачали, що мюзикл принесе не менше 10 мільйонів доларів з п’ятниці по неділю. Незважаючи на те, що фільм навряд чи принесе прибуток в кінотеатрах, втрати не будуть катастрофічними. Виробництво Дорогого Евана Хансена обійшлося в 28 мільйонів доларів – скромний бюджет для мюзиклу. Це ставить Universal в більш вигідне становище порівняно з її останнім фільмом-мюзиклом СatS (Кішки), який в кінці 2019 року запрацював лише 6,5 мільйона доларів і в кінцевому підсумку втратив студії майже весь її бюджет на фільм вартістю в 100 мільйонів доларів.

Тож Шан-Чі і легенда про десять кілець втримав перше місце четвертий вікенд поспіль з 13,3 мільйона доларів. Фільм студій Disney / Marvel тепер досяг збору 196,5 мільйона доларів, що робить його самим прибутковою випуском року, не кажучи вже про епоху пандемії.

Дорогий Еван Хансен, який дебютував виключно в кінотеатрах, приніс на своє відкриття в цей уїк-енд 7,5 мільйона доларів з 3364 залів, посівши друге місце. Глядачі першого уїк-енду фільму були в основному жінками (62% проти 38% чоловіків) і досить молодими, причому 71% глядачів були молодші 34 років.

На третьому місці Головний герой (Free Guy) від 20th Century Studios, який показав досить невелике зниження за сьомий вікенд релізу, впавши зі зборів за все на 19% до приблизно 4,1 мільйона доларів. Чудово стійкий бойовик Райана Рейнольдса з моменту свого дебюту в середині серпня зібрав 114,1 мільйона доларів. Кендімен (Candyman) студії Universal стабільно посів четверте місце з $ 2,5 млн. В свій в п’ятий вікенд, що на 29% менше, ніж в минулі вихідні. «Перезавантаження» фільму жахів на сьогоднішній день принесла 56,8 мільйона доларів.

У другій вікенд Чоловічі сльози (Cry Macho) впав на 52% до 2,12 мільйона доларів, що принесло фільму п’яте місце. Драма Клінта Іствуда, що дебютувала день в день з кінотеатрами на стрімінга HBO Max, поки що принесла розчаровують 8,34 мільйона доларів.

Дюна (Dune) від Warner Bros. провела ще один успішний вікенд за кордоном: збір 26,3 млн доларів в 32 країнах, в тому числі 3,1 млн доларів на 167 екранах IMAX (при середньому показнику IMAX на кожен екран 18,5 тис. доларів). У другі вихідні показники фільму були стійкими в усіх напрямках, в тому числі в Росії (4,9 млн доларів, зниження на 37%), Франції (4,6 млн доларів, -33%) і Німеччини (3,4 млн доларів, -23%). фантастична епопея відкриється 15 жовтня ще в дев’яти країнах, включаючи Японію.

Шан-Чі і легенда про десять кілець зібрала 14 мільйонів доларів в 44 країнах, в результаті чого міжнародний збір склав 166,9 мільйона доларів, а глобальний – 363,4 мільйона доларів. Фільм зайняв перше місце в 18 країнах, включаючи Великобританію, Австралію, Бразилію і Мексику. Головний герой заробив 5,1 мільйона доларів в 48 країнах, на загальну суму 203,3 мільйона доларів (включаючи 94,8 мільйона доларів в Китаї) а по всьому світу 317,4 мільйона доларів.

ЧИТАТИ ЩЕ

9 грудня: Cвята, іменинники, прикмети та знаки Зодіаку за новим календарем

З переходом України на Новоюліанський календар постало питання про те, які релігійні події сьогодні відзначаються за новим церковним календарем. Оскільки багато дат свят змістилися, цікаво...

8 грудня: яке свято за новим календарем, іменинники, прикмети

Після того, як Україна перейшла на Новоюліанський календар, багатьох українців хвилює питання, яке сьогодні свято за новим церковним календарем? Адже багато релігійних свят змістилися і...

7 грудня: яке свято за новим церковним календарем, іменинники

7 грудня – день, наповнений духовною енергією та традиціями, який запрошує до набуття нових знань та надихає на добрі вчинки. Яке свято за новим церковним...

Соледар: Історія Л.

Зазвичай росіяни штурмують нас просто пішки, та одного разу вони висунулися на трьох БМП. Дві з них удалося підірвати, а одна прорвалася на наші позиції....