Мелодрама «Після сварки» вийшла в онлайн-кінотеатрах

Компанія Вольга Україна рада повідомити останні новини про одну з найуспішніших новинок прокату в пост-карантинний період.

Молодіжний романтичний блокбастер “Після сварки” режисера Роджера Кембла (Жорстокі ігри) за романом Анни Тодд вийшов в український прокат 3 вересня і зібрав значну касу в більш ніж 17,7 млн ​​гривень, поступаючись в пост-карантинний період тільки блокбастеру Крістофера Нолана “Тенет” і фільму-катастрофи з Джерардом Батлером “Гренландія”.

“Після сварки” є продовженням романтичного фільму 2019-го року “Після”, що зібрав в українському прокаті понад 14,3 млн гривень. Таким чином, незважаючи на кризу індустрії, викликаний пандемією, друга частина зуміла значно перевищити результати першого фільму.

Серія фільмів й однойменних бестселерів американської письменниці Анни Тодд розповідає про непрості взаємини молодих людей Тесси Янг і Хард іна Скотта на шляху до їх щастя. Головні ролі виконали юні зірки Джозефін Ленгфорд та Хіро Файнс-Тіффін.

Зйомки фінальних третьої і четвертої частин вже стартували. Продюсери франшизи прийняли рішення перенести зйомки з США в Болгарію, де рівень ризику захворювання COVID значно нижче. Виконавці головних ролей у фільмі, а також популярний актор і інфлюенсер Ділан Спраус повернулися до своїх персонажів.

У той же час, акторський склад “Після” поповнили нові актори – Ченс Пердомо, який здобув популярність після виходу “Моторошних пригод Сабріни”, Стівен Мойєр з шоу “Справжня кров” і Аріель Кеббел з “Футболістів“.

Крім того, роль матері Тесси Янг – Керол, в майбутніх фільмах виконає не Сельма Блер, а лауреатка премії “Оскар” Міра Сорвіно.

На жаль, загальновідомо, що Сельма Блер, зірка “Жорстоких ігор” і дилогії “Хеллбой” бореться з розсіяним склерозом і тому відійшла від активного знімальному процесу.

І поки третя і четверті частини франшизи “Після” вже знімаються пліч-о-пліч, другий фільм – “Після сварки” вже доступний на цифрових платформах.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....