Мел Гібсон, Наомі Воттс та Мішель Єо знялися в фантастичному екшені “Квант часу”

Серед стрічок, які встигли закінчити та які покликані оживити кінопрокат після закінчення карантину, – науково-фантастичний бойовик Джо Карнахана “Квант часу”, або ж в оригіналі – “Boss Level”.

Для режисера культових екшн-стрічок  “Козирні тузи”, “Команда А”, “Сірий” Джо Карнахана – це справжній проєкт мрії. “Квант часу” поставлений за його власним сценарієм, який Карнахан написав разом з братами Крісом та Едді Борі. Для Джо Карнахана  це далеко не перший раз, коли він стає співавтором власних фільмів – ідеї для найвідоміших робіт “Козирні тузи” чи “Команда А”, – також належать до багатої уяви пана Карнахана.

І не вперше Джо працює з улюбленим актором кілька разів. Після успіху ребуту “Команда А”, де Ліам Нісон зіграв бравого командира Ганнібала завжди з сигарою при собі  (не плутати з історичним полководцем чи персонажем “Мовчання ягнят”) – режисер наступного ж року зняв трилер “Сірий”, де герой Ліама Нісона намагається вижити серед снігу, вовків та попутників, що не мають його навичок. Одного з цих попутників і зіграв Френк Грілло, відомий більшості за Всесвітом кіноадаптацій “Marvel”, де актор виконав ключову роль Рамлоу в історії про Капітана Америку.

У “Кванті часу” вже Френк Грілло грає головну роль. За сюжетом, відставний спецназівець, з непростим особистим життям та вбивчим почуттям гумору, застряг у часовій петлі в найбільш невдалий момент життя  – у день власної смерті.

Новина про кастинг Грілло з’явилась ще на ранній стадії проєкту, у 2017 році, тоді ж до “Кванту” приєднався і легендарний голлівудський режисер та актор Мел Гібсон. В 2018-му до фільму приєднались номінантка на премію “Оскар” Наомі Воттс,  відома за ролями в “Мумії” та “Гострих козирках” британка Аннабель Волліс, комік Кен Джонг та культова акторка Мішель Єо. А роль сина персонажа Френка Грілло зіграв… власне син самого актора. І стосунки батька та сина – є однією з важливих сюжетних ліній стрічки. До речі, в інтерв’ю для Collider, Джо Карнахан розповів, що саме з ідеї виправлення помилок колишнього військового перед сином, – і розроблялась сюжетна канва стрічки. На виході в режисера вийшов динамічний комедійний фантастичний екшн.

Джо Карнахану, Френку Грілло та Мелу Гібсону настільки сподобалось разом працювати, що вони вже готують новий проєкт з робочою назвою – “Leo From Toledo”, зйомки якого повинні були початись якраз цією весни. Коли команда зможе повернутись до роботи – поки невідомо, та “Квант часу” готовий і глядачі побачать його вже незабаром.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...