Постійно погане самопочуття, біль у животі, спині або інших частинах тіла, панічні атаки, при цьому дороге лікування, яке прописав лікар не допомагає, а іноді, навпаки, лише погіршує стан. З такою проблемою, на жаль, стикаються багато хто. І не завжди зміна лікаря допомагає пацієнту. Іноді, звичайний лікар просто не справляється і потрібний серйозний діагностичний центр у Києві, www.meddiagnostica.com.ua з висококваліфікованим персоналом та сучасним обладнанням, або інша клініка такого ж рівня.
Які види діагностики бувають?
Діагностика включає велику кількість різних напрямків. До найпоширеніших відносяться такі:
- МРТ (отримання знімків внутрішніх органів за допомогою магнітного поля та радіохвиль);
- УЗД (дослідження тіла за допомогою ультразвуку);
- Рентген;
- Денситометрія (оцінювання щільності кісток людини);
- Кардіологія (включає комплекс досліджень для виявлення захворювань серцево-судинної системи);
- Гінекологія;
- Лабораторні аналізи
Саме таким діагностичним інструментарієм і користується більшість лікарів. Однак не завжди цього буває достатньо, щоб поставити правильний діагноз та розпочати правильне рішення.
Деякі хвороби досить складно виявити, а іноді недуга просто нетипово поводиться.
Для вирішення подібних завдань потрібні інноваційні методики, які передбачають використання сучасного обладнання та комбінацію різних діагностичних практик.
Що таке диференціальна діагностика?
Найчастіше для встановлення правильного діагнозу потрібно вдаватися до диференціальної діагностики. Її принцип полягає в наступному: крок за кроком, проводячи дослідження організму пацієнта, виключати хвороби зі схожими симптомами, поки в результаті не залишиться один правильний діагноз.
Так, наприклад, пацієнт скаржиться на біль у серці. Насамперед проводиться дослідження щодо виявлення захворювань чи патологій серцево-судинної системи:
- кардіолог опитує пацієнта та проводить первинний огляд;
- пацієнту роблять електрокардіографію, УЗД серця, у деяких випадках пульсометрію та ін.
Якщо дані досліджень показують, що серце здорове, починається другий, складніший етап визначення «несерцевої» причини болю в грудях. Проводиться детальне дослідження хребта, судинної системи, мозку. До роботи підключаються профільні фахівці – невролог, ортопед та ін.
Результатом всіх цих дій буде правильно поставлений діагноз та розроблений курс лікування.
Ваше здоров’я у ваших руках
Якщо ви потрапили в ситуацію, коли звичайний візит до лікаря чи кількох лікарів не дає бажаного результату, не намагайтеся займатися самолікуванням, це може лише нашкодити. Знайдіть перевірений, авторитетний діагностичний центр та пройдіть обстеження. Це допоможе вам уникнути покупки непотрібних ліків, але, що найголовніше, з правильно поставленим діагнозом, ваші шанси на одужання виростають у сотні разів.