Любовний настрій: дивитися онлайн

У 2000 році було знято один із легендарних фільмів “Любовний настрій”. За двадцять років цей фільм підкорив чимало сердець, залишивши незабутнє враження після перегляду. Режисер Вонг Карвай мав намір створити зворушливу сюжетну лінію, яка розкриває всі тонкощі сімейного життя. Цим фільмом йому вдалося зруйнувати всі канони класичних екранних романів, а також передати гіпнотичний зв’язок акторів.

Сюжет картини

Гонконг, рік 1962. Дві сімейні пари: пан Чоу з дружиною та пані Су з чоловіком одночасно вселяються в сусідні апартаменти. Поки що їх половинки проводять час на роботі або у відрядженнях за кордоном Чоу та Су багато часу перебувають на самоті і спілкуються між собою по-сусідськи. Сюжет починає змінюватися, коли домосіди виявляють, що їхні половинки змінюють їм один з одним. Чоу і Су намагаються зрозуміти, як і коли все це почалося, і повільно знаходять у собі ті самі почуття, але давати їм волю не планують. Поступово вогонь починає розгорятися і захоплювати уми ошуканого подружжя. Вони не здатні більше вдавати, що нічого не відбувається. Далі розвиваються непередбачувані події.

Про проект

Наприкінці століття Вонг задумав зняти кілька картин, що ознаменували перехід Китаю в нове століття. Однак через втрату фінансування та інші вагомі причини йому довелося переглянути свою концепцію і зняти стрічки, зовсім відмінні від задуманого. Саме так і з’явився цей фільм. Зйомки тривали 15 місяців і проходили здебільшого в Бангкоку з огляду на збереження його інфраструктури та будівель, схожих на стиль 60-х. У Каннах фільм “Любовний настрій” був нагороджений за найкращу чоловічу роль, а також технічні досягнення. Потім картину було визнано шедевром і неодноразово потрапляло до списків найкращих фільмів за всю історію азіатського та світового кіно.

У 2017 році було ухвалено рішення випустити реставровану версію фільму. Для цього стрічка вирушила до Болоньї та Гонконгу. Там вона пройшла реставрацію та була переведена у формат 4К.

+