Любовь – это всё, что тебе нужно

Прем’єра цього фільму відбулася на початку осені 2012 року. Спочатку він називався «Лиса перукарка». Проте напередодні виходу у міжнародний прокат картину було вирішено перейменувати. В результаті ця романтична комедія стала всесвітньо відомою під назвою «Кохання – це все, що тобі потрібно».

Сюжет

В основі сюжету цієї романтичної комедії стосунки двох, здавалося б, абсолютно протилежних особистостей. Його звуть Пилип. Він мільйонер британського походження, який створив свій капітал на торгівлі овочами. Але гроші не завжди є гарантом щастя. Колись Пилип закохався і одружився з датчанкою. Проте за деякий час після народження сина його дружина загинула в автокатастрофі. Після цього Філіп так і не одружився, знаходячи втіху в сина Патріка. Її звуть Іда. Вона перукар, що пережила боротьбу з раком молочної залози, хворобою, що позбавила її грудей та волосся. Іда одружена, має дорослу дочку та сина, але не щаслива у шлюбі, тому що дізнається, що чоловік Ляйф вже давно зраджує їй з іншою жінкою.

Вони мали зустрітися на весіллі сина Філіпа Патріка та дочки Іди Астрід у сонячному Сорренто. Але доля розпорядилася інакше. Дорогою до аеропорту Іда потрапляє в невелику аварію, зіткнувшись, як виявилося, з авто Філіпа. І коли вони знову зустрічаються вже в Італії, їхні стосунки дещо натягнуті. Ситуацію посилює приїзд чоловіка Іди разом із коханкою. Але для кохання немає перешкод. І неприязнь, а потім і жалість, що відчувається Пилипом, коли одного разу він випадково побачив Іду без перуки, що виходить з моря, поступово переростає в ніжні почуття. Іскриста аура Сорренто, морський бриз і нескінченні, наповнені романтикою італійські ночі – все це стає чудовою сценою для почуттів двох сердець, які вже б’ються в унісон. І незважаючи на непорозуміння і неможливість бути разом, головні герої подолають усі перешкоди на шляху до своєї мети – любити і бути коханим.

Актори та нагороди

Головні ролі у картині датського режисера Сюзанни Бір зіграли всесвітньо відомий ірландський актор Пірс Броснан та не менш відома датська актриса та співачка Тріне Дюрхольм. «Любов – це все, що тобі потрібно» отримала не лише високі оцінки кінокритиків, а й була удостоєна премії Данської кіноакадемії «Роберт» у номінаціях «Приз глядацьких симпатій за найкращу комедію» та «Найкраща жіноча роль». Цей фільм про кохання з глибоким психологічним підтекстом обов’язково варто переглянути всім любителям цього жанру.