Новый Папа
Новый Папа

вільний доступ до понад 200 популярних світових серіалів у відеотеці. Новий сезон «Світ Дикого Заходу», «Новий Папа», «Чужинець» та інші популярні серіали HBO протягом двох тижнів будуть доступні усім активним користувачам сервісу у розділі Амедіатека. Також серіали і фільми разом з більшістю телеканалів (понад 160) будуть включені у безкоштовний тижневий період для нових користувачів. Для його отримання достатньо зареєструватись на сайті oll.tv чи в одному з додатків сервісу.

«Як соціально-відповідальна компанія, ми виконали усі вказівки та рекомендації влади і МОЗ – віддалена робота співробітників, відмова від відряджень, наради у форматі конференц-колів, добровільна самоізоляція. Ми бачимо, що більшість українців також відповідально віднеслась до запровадженого карантину – наразі дивлення, як лінійного телебачення, так і VOD значно зросли та досягли у будні показників вихідних. Ми вже відкрили вільний доступ до понад 200 популярних серіалів (сере них і серіали про підлітків) та продовжуємо розглядати інші варіанти забезпечення глядачів додатковим контентом у цей непростий період. Зокрема найближчим часом на сервісі буде додано значну кількість фільмів національного виробництва, в тому числі і ексклюзивного – «Додому», «Думки мої тихі», «Брама» та інші. Також для отримання оперативної інформації щодо ситуації в Україні та світі залишається у відкритому доступі на OLL.TV інформаційний канал Україна 24.» – Борис Данилов, директор Digital Screens

Digital Screens – інноваційна компанія, що розвиває власний бренд інтернет-телебачення OLL.TV  та розробляє IPTV, OTT, Mobile TVaaS і PaaS рішення для бізнесу. Сервіс OLL.TV – це понад 200 телеканалів у цифровій та HD-якості, ексклюзивні футбольні трансляції та більше 15 000 фільмів у відеотеці сервісу.