У мережі з’явився шестихвилинний кліп, у якому об’єднано найбільш ефектні крупні плани зі стрічок Мартіна Скорсезе. Об’єктами, на яких таким чином акцентувалася увага глядача, ставали, головним чином гроші, їжа, наркотики, зброя, руки, малюнки і написані або надруковані слова.
У ролику можна зустріти уривки з 18 фільмів Скорсезе за весь період його творчості. Зокрема тут згадуються такі роботи, як «Скажений бик», «Таксист», «Казино», «Авіатор» і «Вовк з Уолл-стріт».
Автор кліпу – Жорж Луенго Руїз. Раніше він публікував подібні ролики, в яких показував великі плани у фільмах Крістофера Нолана, вуайєризм у роботах Альфреда Хічкока, погляди в картинах Стенлі Кубрика і наїзди камери в сценах, поставлених Квентіном Тарантіно.