Комфорт фотографа – секрет ідеальних кадрів: 5 корисних аксесуарів для зйомки SONY

Фото- і відеозйомка – це особливий вид занять, який заслужено зарахований до образотворчого мистецтва. Створення ідеальних кадрів – результат суттєвої, копіткої праці, а фотограф (або відеограф) – це справжній творець, якому під силу зафіксувати на знімках найбільш пам’ятні та значущі моменти. Благо, сьогодні достаток спеціальних гаджетів, а також корисних аксесуарів до них, істотно полегшує нелегку роботу творців прекрасного.

Найважливіше – завжди з собою

Купити аксесуари для зйомки SONY можна в мережі мойо. Так що ж повинно бути в сумці професіонала, крім фото- або відеокамери?

  1. Додатковий хват для фотокамери. На жаль, не завжди камеру можна надійно зафіксувати в руці – індивідуальні анатомічні особливості кисті і долоні найчастіше грають проти фотографа. Благо, компанія SONY знайшла вихід з цієї ситуації – спеціальна накладка з адаптивними виступами для пальців точно допоможе «злитися воєдино» зі своїм робочим інструментом.
  2. Рукоятка-держатель. Ще одне пристосування, призначене для полегшення життя фотографа. Дозволяє надійно зафіксувати камеру в певному положенні для зйомки якісних статичних кадрів. Виглядає стильно і акуратно, тому не кидається в очі і сприймається як невід’ємний елемент фотоапарата.
  3. Захисне скло. Щоб захистити свою «зброю» для полювання за ідеальними кадрами від ударів, падінь та інших ушкоджень механічного характеру, досить обзавестися міцним і довговічним захисним склом Соні.
  4. Кришка для об’єктива. Об’єктив – один з найбільш вразливих елементів камери, тому до нього слід ставитися з особливою обережністю. Як мінімум, щоб уникнути появи подряпин і потертостей на його поверхні, слід придбати кришку, яка буде захищати від контакту з поверхнями інших предметів.
  5. Док-станція. Ще одне корисне пристосування, здатне істотно розширити можливості фотографа, а точніше його гаджетів. Додаткова підзарядка, коннект з іншими девайсами, можна встановлювати бездротове з’єднання – функціонал док-станцій не може не радувати.

Окрім перерахованих вище аксесуарів і комплектуючих, компанія Соні пропонує власникам своєї продукції різні апгрейди, що впроваджуються за допомогою кодів, адаптери, стильні кейси і сумки, а також пульти дистанційного керування пристроями.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...