Комедія від «Кварталу 95» «Втікачі» вийде 31 грудня

У четвер, 31 грудня, о 16:15 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра пригодницької комедії «Втікачі» виробництва Студії «Квартал 95» і каналу «Україна».

У центрі сюжету нової картини – сім’я Гуманних, яка переживає кризу. Глава сім’ї Ярослав – колись успішний художник, переживає творчу кризу, дружина Вікторія повністю присвятила себе роботі, син Тимофій не може знайти спільну мову з однокласниками, а донька Ліза намагається наслідувати мажорних подруг.

Вікторії стає відомо про махінації в банку, де вона працює, і, рятуючись від кілерів, їм доводиться тікати до забутого богом містечка. Там Гуманні замість того, щоб сидіти тихо, вступають в конфронтацію з місцевими жителями, а потім і з мафією в особі міської влади. Здається, що все проти сім’ї, і невідомо, чи зможуть вони знайти спільну мову між собою, а також врятуватися від переслідувачів.

«У цій історії відбуватиметься багато подій, різних пригод з нашими героями, тому вона і захоплююча, – каже режисер картини Андрій Сілкін. – Тут намішано багато всяких нашарувань – і жанрових, і подієвих, тож загнати в рамки одного жанру наш проєкт ніяк не можна. Комусь він здасться сімейною мелодрамою, для когось – пригодницьким екшном з елементами комедії і детективу».

Головні ролі в проєкті виконали Ніна Гогаєва, Андрій Самінін, Міша Плавак і Вероніка Лук’яненко. Також у серіалі зіграли Дмитро Чернов, Віктор Жданов, Олена Хохлаткіна та інші.

Продюсери – Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Олександр Божков, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук. Зйомки 4-серійного фільму проходили в Києві та Київській області у 2020 році.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...