Книжкова полиця: «Кінококтейлі»

У книзі про вишукані коктейлі з класичних фільмів зібрано найвідоміші рецепти цього напою. Деякі з наведених у книзі коктейлів прив’язані до того чи іншого класичного фільму.

У виданні згадуються тільки голлівудські стрічки на кшталт «Сніданку у Тіффані», легендарні фільми про агента 007, «Касабланка», «У джазі тільки дівчата» тощо. Так, практично через сторінку з’являються фотографії знаменитих акторів «Фабрики зірок», а також постери та рецензії фільмів. Однак ілюстрації в книзі розміщені скоріше як своєрідна закуска і до наведених рецептів мають лише непряме відношення.

Всі рецепти книги «Кінококтейлі» розміщені в алфавітному порядку. Більшість із представлених тут коктейлів не вимагають спеціального обладнання і гранично прості в приготуванні. Тож за їх створення може взятися кожен. Більшість із цих рецептів залишаються популярними протягом десятиліть.

Ця ілюстрована енциклопедія чудово оформлена, і не залишить байдужим навіть того, хто взагалі не п’є. За рахунок чудової якості паперу і друку, а також висококласного дизайну книга може стати хорошим подарунком.

+